Web POS ve Mobil POS ile fiziksel mağazalarda keyifli bir alışveriş deneyimi sağlamak için

Web, mobil ve Satış Bulut Noktası

Hatta yeni çalışanı ile, daha hızlı yeni mağaza açmayı ve birkaç dakika içinde satış işleme başlayın. Sadece adaptif tasarım konsepti sayesinde boyutları bir tarayıcı gerektirir ve farklı terminal ile kullanılabilen bir mobil cihazdan, satılık işlevselliği tam noktası mağaza personeli güçlendirin. onun çoklu dil ve yerel biçimleri desteği (tarih, sayı) Kaldıraç için uluslararası mağaza operasyonları.

Tarama, İnsanlar ve Arama

Hızla farklı şekillerde bilet ürünleri ekleyin: Bir ürünün barkodunu tarayın, perakende ürün kategorileri göz atın veya metin ya da ürün özelliklerine göre arama yapın. Ürün özellikleri ile, hızla katalog gezinmek ve daha iyi tercihlerinize bu ürünleri bulmak için müşterilerine yardımcı olmak için mümkün olacaktır.

Müşteriler Yönetimi

Anonim ve adlandırılmış hem işlemleri yönetmek ve oluşturmak / Satılık mobil noktasında bir bilet ile ilgili yeni müşteriler korumak.

Bilet Yönetimi

Birden bilet (bilet park ve sonra onu kurtarmak), bir satış ortağı için bir bilet ilişkilendirmek, bir müşteri için bir bilet ilişkilendirmek zaten bilet bilgi veya hat bilgileri veya baskı ve yeniden baskı eklemek ile eş zamanlı çalışma yeteneği de dahil olmak üzere kapsamlı bir işlevsellik işlenmiş biletleri. Her mağazada atanabilir bilet biçimleri basılmış Define.

Otomatik ve İhtiyari İndirimler

Otomatik indirimler hakkında bilgi ve. Bir denetçinin onayını gerektiren imkanı ile, sizin izinlere bağlı olarak ihtiyari indirim uygulamak mümkün olabilir güncel ürün seçimine dayalı hak indirimleri satış ortakları için gerçek zamanlı bilgilerle çapraz satış artırın. Ve geleneksel terminallerden veya mobil cihazdan bu.

Kör ve Doğrulanmış İade

Kolayca yönetmek , müşteri döner orijinal makbuz (kör döner) gerek kalmadan, orijinal makbuz (doğrulanmadı döner) ya da gelen.

Çapraz Mağaza Stok Kontrol

Gibi satış araçları kurtarmak Satılık olasılığını arttırmak çapraz mağaza stok kontrolü mobil bir cihazla mağazada her yerde müşteri ile direkt olarak kullanılabilir.

Layaways

Layaway tüketici bu öğe için ödemek için gerekli tüm ödemeleri tamamlanıncaya kadar perakendeci bir tüketici için bir öğe tutar olan bir anlaşmadır. Satış noktasında karşılık gelen ödemeler bir Layaway oluşturmak ve yönetmek mümkün olacak.

Çoklu İhale Türleri

Maksimum dahil olmak üzere birçok ihale türleri ve tek biletle bunları birleştirmek yeteneği, desteği ile ödeme esnekliği kazanınçoklu para birimi ödemeleri , nakit, kredi kartı, hediye kartları ve kuponları , yanı sıra kredi satış ve kuponları.

Nakit İşlemleri

Kapsamlı ile günlük mağaza operasyonlarında doğruluk kazanırnakit-up ve nakit yönetimi mezhepleri kullanımı dahil, işlevsellik, bekleyen biletleri ve farklılıkları, arka ofiste nakit-up rapor ve nakit çekim tarihinin yanı sıra, nakit yönetimi izleme amaçlı ve dolandırıcılık yönetimi için bunların her biri için bir gerekçe de dahil olmak üzere -in ve nakit çıkışı (para yatırma ve çekme) hareketleri yönetimi.

Güvenlik

Esnek Satılık işlemleri sizin noktasının kontrol altında güvenlik modeli . Sadece izin verilen kullanıcılar, bir bilet faturalama ihtiyari indirim uygulayarak ya da sadece bir terminali erişen böyle bir geri dönüş gibi özel eylemler yürütmek sağlamak için kullanıcıların, roller ve tercihleri ​​yönetin.

Çevrimdışı Yetenekler

Bağlantı kaybı sırasında kesintisiz satış emin olun. ?? terminal çevrimiçi ve bir satış siparişi yaratılır â terminal arka ofise bu emri gönderir. Terminal çevrimdışı duruma â ?? eğer böyle bir uygulamaya giriş ve yeni bilet yaratılması gibi Web POS ana fonksiyonları hala mevcuttur. Bu durumda, biletler tarayıcıda yerel olarak saklanır ve satış şeffaf bağlantı iadeleri kez arka-ofis ile senkronize edilir.

 

Çevre Birimleri Destek

Openbravo Web POS dokunmatik ekranlar, makbuz yazıcılar, mali yazıcılar, barkod okuyucular, yazar kasalar, müşteri terminalleri ve ölçekler ile çalışır ve kolayca ek mağaza müşteri cihazları ile entegre edilebilir.

Esnek Back-ofis Entegrasyonu

Merkezi mimari büyük perakende müşteriler başlangıçta mevcut perakende arka ofis yazılımı ile Openbravo Web POS entegre ederek, mağaza düzeyinde maliyet ve karmaşıklık ve satış artışı azaltarak başlamak isteğe izin arka ofis işlevselliği ile tek bir entegrasyon noktası sağlar.