Web tabanlı erp ile kuruluşlar müşterilerine hizmet yöntemleri değiştirip, sürekli kar marjlarını artırabilirler. Bu olumlu sonucu elde etmek için, kuruluşlar akıllıca iş yönetimi sürecinde ERP sistemini entegre etmeleri zorunludur. Etkili bir ERP sistemi bilgi sağlayan tedarik zinciri için malzeme ve para otomatik olarak herhangi bir glitches olmadan yüksek hızlarda tedarik zinciri aşağı yukarı akış ve sağlam bir temel sağlar.

Bu e-İş için sağlam bir temel ve bilgi omurga sağladığından geç örgütün birçok onların en önemli ve stratejik bir platform olarak Web özellikli ERP düşünün. ERP sistemi gibi bir iş uygulaması yani ERP etkin bir web tabanlı e-iş yapma, e-İş yeteneği ile geliştirilmiştir zaman, birbirlerini güçlendirmek. e-İş büyük B2B sinerji oluşturmak için ortakları ile iş bilgilerini paylaşmak için en iyi araçtır.

Bir tam entegre web tabanlı ERP yakalamak ve yaratmak doğru, tutarlı ve zamanında ilgili verileri ve akıllı iş karar verme yardımcı olacaktır. ERP / E-İş entegrasyonu etkisi azaltılmış stok ve personel seviyesinden gelişmiş sipariş ve nakit yönetimi kadar, önemli olan. Ayrıca gelişmiş müşteri yanıt sonuçları, BT maliyetlerini ve katma değerli faaliyetleri için kullanılabilirliğini azaltmıştır.

Web tabanlı ERP çözümü bir avantaj yöneticileri ve satış temsilcileri gibi uzak kullanıcılar Terminal Hizmetleri için yapılandırılmış bir dizüstü bilgisayarınız aracılığıyla giderek daha çok daha uygundur herhangi bir tarayıcı ile şirket sistemine erişmek olabilir. Çözüm hızlı bir ve zamanında uygulama kurmak mevcut konfigürasyon yapılabilir. Bu Windows / Exchange Server ve SQL Server veritabanı için ağ yükseltme gerekmez anlamına gelir.

ERP hakkında daha fazla öneri rastlamak gibi, doğru birini seçerek çok önemlidir. Dönem “Hosted Çözüm” hızla kendi yararları nedeniyle, yakalıyor. Bir web-barındırılan çözümü zaman içinde daha düşük bir harcama ve maliyet tahmini yayılmasını sağlar. Daha iyi iş süreci yatırım olabilir maliyet önemli bir tasarruf (yazılım ve donanım, lisans hem de) var.

Web tabanlı ERP, doğru yapılan Yatırım ile sunucu ve diğer donanım bakımında zaman ve maliyet tasarrufu sağlar.

Bir web tabanlı ERP için gitmek zaman, ilk günden itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz ve tüm sorun giderme ve diğer ilgili teknik kırılmaların ortadan kaldırabilir.

Barındırılan uygulamaların çoğu off-the-raf yazılımı gibidir. Web tabanlı ERP uygulaması basit bir tarayıcı sizi her yerde ve her an kullanılabilir.