Web tabanlı ERP çözümleri, orta ölçekli ve büyüyen işletmeler için arka ofis işlem otomasyonunu basitleştirir. Finans, sipariş yönetimi, satın alma, envanter, çalışan yönetimi, e-ticaret ve çok daha fazlası hakkında gerçek zamanlı bilgi sağlar. Web tabanlı ERP çözümleriyle, herhangi bir kuruluş iş süreçlerini hızlandırabilir, üretkenliği ve güvenilirliği artırabilir ve müşteriler, tedarikçiler ve iş ortaklarına daha yüksek düzeyde hizmet sağlayabilir.

Web Tabanlı ERP işinizi büyütür!

Web tabanlı ERP çözümleri, müşterileri, tedarikçileri ve iş ortakları arasında self servis portallar aracılığıyla işi iyileştirir, lider yönetimi, gönderi takibi, fatura ödemesi ve daha fazlasını sağlar. Web tabanlı ERP işinizi büyütür!

Web tabanlı ERP çözümlerinin özeti:

1. BT maliyetlerini ve bakımını azaltın:

Web tabanlı bir çözüm olarak, ERP genel giderlerinizi önemli ölçüde azaltır. Herhangi bir yazılımın kurulmasına, herhangi bir donanıma ihtiyaç duyulmasına ve bakım yapılmasına gerek kalmaz ve zaman içinde karmaşık yeniden uygulama gerektiren bir üst sınıflama gerekmez. BT uzmanlarından oluşan bir ekip, veri merkezinizin bakımını, desteğini ve yükseltmesini yönetir.

Daha iyi karar verebilmek için gerçek zamanlı ana kontrolleri (gösterge panoları) kullanın. Master Control, işinizin gerçek zamanlı anlık görüntüsünü sunarak, daha hızlı karar vermenizi sağlar. Potansiyel müşterileri, komisyonları, satış gelirlerini ve tahminlerini, yeni vakaları ve daha fazlasını görebilirsiniz.

2. Web tabanlı ERP Çözümlerinin Faydaları:

İstemci Yüklemesi Yok Kolay Uzaktan Bakım 
Platform ve Aygıt Bağımlı  Ölçeklenebilirlik 
Zaman ve yer ücretsiz  Her Yerden Erişim 
E-İşe Hazır  Müşteriler, Çalışanlar, Tedarikçi
Kullanımı kolay Herkes tarayıcıları ve interneti biliyor

3. Web tabanlı ERP çözümlerinin avantajı:

  • Web-tabanlı ERP çözümünün açık bir avantajı, yönetici ve satış görevlisi gibi uzak kullanıcıların herhangi bir tarayıcıyla şirket sistemine erişebilmeleridir. Bu, Terminal Hizmetleri Sunucusu için yapılandırılmış bir dizüstü bilgisayardan daha kolay geçebilir. Bu, Windows / Exchange Server ve SQL Server veritabanı için ağı güçlendirmek gerektiği anlamına gelir.
  • Web-Tabanlı ERP, sunucu ve diğer ekipmanların bakımında zaman ve maliyet açısından yapılan yatırımların acısını ortadan kaldırır.
  • Gelişmiş performans ve destek
  • En çok barındırılan uygulamalar, hazır yazılımdır. Web tabanlı ERP uygulamasına herhangi bir zamanda herhangi bir zamanda bir tarayıcı tarafından erişilebilir.
  • Taşınabilir taşınabilir cihazlarla erişim kolaydır.
  • Web tabanlı bir çözüm, maliyetlerin zaman içinde daha düşük maliyetli ve akıllı bir şekilde dağıtılmasını sağlar. İş süreçlerinizde daha iyi finanse edilebilecek önemli bir maliyet tasarrufu (hem yazılım hem donanım, lisanslama) var.

4. Düşük maliyetli web tabanlı ERP çözümleri:

  • Web tabanlı ERP çözümleri, satıcı tarafından çevrimiçi olarak yürütülen bulutta olduğundan, bakımı gerçekleştirmek kolaydır. Bu nedenle, daha verimli hale gelir ve tüm müşteriler için en iyi hizmet garanti edilir. Yıllık bakım maliyeti birçok müşteri için fazla değildir.
  • Web tabanlı ERP’ye hem çevrimdışı hem de çevrimiçi erişilebilir. Bu nedenle, küreselleşmiş bir pazarda, bir organizasyonun CEO’su, dizüstü bilgisayarını internete bağlayarak sadece otel odasını ya da oturma odası masasını, uygun bir ofis masasını bile dönüştürme rahatlığını sağlar.
  • İşletmeyi yürütecek ideal bir platformun seçimlerini yaparken, web tabanlı ERP’nin sunabileceği birçok avantaj ve ekonomi, her büyüklükteki kuruluşun ilgisini çekiyor. Web tabanlı ERP çözümleri, daha maliyet etkin olmak, kurulumu ve bakımı daha kolay olmanın yanı sıra, bağlantı için ek yatırım gerekmeden coğrafi sınırlar boyunca daha kolay erişim sağlar.

Düşük maliyetli web tabanlı ERP çözümleri

Düşük maliyetli web tabanlı ERP çözümleri

5. Bulut Bilişim:

Uygulamanın internette herhangi bir yerde yaşayabildiği ve “bulut” ile işletmeye sunulabildiği bu “bulut bilişim” kavramı, web tabanlı ERP’de son zamanlarda büyük bir eğilim haline geldi ve faydalar artık geniş ölçüde anlaşıldı. “Bulut bilişim”, birkaç yıldır web tabanlı ERP kullanıcıları için bir gerçek oldu ve birçok açıdan zamanının önünde.

Web-tabanlı ERP, verilerin tek bir ortak platform altında bir organizasyona entegre edilmesine yardımcı olur. Bunun ardındaki amaç sadece şeffaflığı sağlamak değil, aynı zamanda belirli bir siparişin durumu veya gönderimi ile ilgili bilgilerin takibini kolaylaştırmaktır. Web Tabanlı ERP maliyetleri düşürebilir; Çalışma süresinin kalitesini büyük ölçüde artırın. Teknolojik gelişmelerin maksimum kullanımını sağlamaya yardımcı olur.

 

This post is also available in: İngilizce