Üreticiler için ERPNext

Üretim Ünitenizi ERPNext ile Yönetin ve Büyütün. Üretim Sektöründe yer alan Üreticiler için ERPNext Hazır. Üretiminizi ERPNext ile takip edin. Üretim Sektörü için, Üretim Programı, Üretim Planlama, Üretim Takip Yazılımı.

Malzeme Listesi

Bitmiş ürününüzün yapımında gerekli olan tüm malzeme ve işlemlerin listesini saklayın. Her bir malzemeye maliyet atayın ve toplam üretim maliyetine dair bilgi edinin. Gerçek zamanlı olarak üretim sırasında gerekli malzemelerin üstünde olun.

Üreticiler için ERPNext Ekranı

Üretim Siparişleri

Üretim katları için siparişleri takip edin, ERPNext’in üretim siparişlerini, malzeme listesini ve envanterini birbirine bağladığı için malzeme hareketlerini otomatik olarak takip edin. Zaman çizelgeleri ile ilerlemeyi takip edin ve bitmiş malları kaydederek başarılı üretim kaydedin.

Üreticiler için ERPNext Ekranı

Envanter Yönetimi

Birden çok envanter yerini kolayca yönetin. Depo başına stok seviyelerini takip edin ve manuel muayeneye göre güncelleyin. Toplu işler, seri numaraları, stok değerleme ve otomatik stok muhasebesi, stokta olmanıza yardımcı olur.

Üreticiler için ERPNext Ekranı

İK, İzin Ve Bordro

Çalışanlarınız doğrudan ERPNext aracılığıyla yaprak ve talep masrafları için başvurabilirler. Bütün bunlar bordro ve muhasebe ile sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir. ERPNext ayrıca işe alım, değerlendirmeler, eğitimler ve çok daha fazlasını yönetmenize yardımcı olur.

Üreticiler için ERPNext Ekranı

Satış + Satınalma Yönetimi

Üretim için gerekli tüm malzemeler için satın alma talepleri yapın. İlgili tedarikçileri otomatik olarak gönderin. Üretim sonunda bitmiş ürünlerin envanterini yönetin ve otomatik olarak satış ve muhasebe ile ilişkilendirin.

Üreticiler için ERPNext Ekranı