Unilever İran, Openbravo Mobile WHM ile sevkiyatlarını, depolarını ve stoklarını yönetiyor

 

Unilever IRAN tüm depo süreçlerini Openbravo Mobile WHMS ile yönetiyor. Gerçek zamanlı stok yönetimi, izlenebilirlik, insana daha az dayalı sistem ile Unilever IRAN daha az hata ile işlem yapabiliyor. IRAN Unilever’in ürünlerinin çoğu perakende alanda tüketiciye Openbravo Mobil WMS ile erişiyor.

Openbravo WMS 2014 yılından bu yana Unilever İran depolarında kullanılıyor. Openbravo WHMS ile İran genelinde yaklaşık 20000 m2 depo alanında 40 depo personeli yönetimi sağlanıyor.

 

 


 

 

 

WHM Projesi Neler Kazandırdı ?

Perakende sektöründe hızlı ve hatasız olmak, ürünleri tüketiciye doğru zamanda doğru miktarda yetiştirmek son derece önemlidir.

Unilever İran ile yapılan WHM projesinde insana bağlı işlerde daha az hata ile stok girişleri, depo içi ve depolar arası hareketler, sipariş toplama, sevkiyat ve dağıtım operasyonlarının daha yönetilebilir olması ve ürün izlenebilirliği sağlanmıştır.

Proje ile verimlilik artışı sağlanmış böylece stok doğruluğu ile depo stok lokasyon kullanımı daha verimli hale gelmiştir.

 

 

  


 

 

UNILEVER HAKKINDA

Dünyanın en büyük hızlı tüketim ürünleri şirketlerinden biri olarak tüm dünyada sürdürdüğü yatırım atağıyla, küresel pazardaki etkinliğini ve payını sürekli artıran Unilever, İran’daki ilk yatırımını 2004 yılında Qazvin şehrinde kurulan Lipton ve Cif fabrikasıyla gerçekleştirdi.

Üretim yaptığı kategorilerde her zaman yenilikçi bir çizgi izleyen Unilever, gıda, dondurma, ev bakım, kişisel bakım ve profesyonel gıda sektörlerinde faaliyet gösteriyor. Unilever, Türkiye’de OMO, Rinso, Yumoş, Domestos, Cif, Sunlight Cif, Elidor, Dove, Signal, Clear, Rexona, Lux, Lifebuoy, Fruttare, Cafe Zero, Axe, Sana, Lipton, Knorr, Calve, Becel, Algida, Ben&Jerry’s, Carte d’Or, Cornetto, Magnum, Max, Unilever Food Solutions ve Vaseline markalarıyla tüketicilerle buluşuyor.

Unilever Marka Logoları
Unilever Ürün Markaları ve Logoları