Bugün binlerce şirket, ProcessMaker Workflow iş akış yazılımı ile iş süreçlerini iyileştiriyor ve yönetiyor. Çünkü günümüzde birçok farklı sistem ile etkileşime giren şirketler, karmaşık iş süreçlerini yönetmenin ve iyileştirmenin kolay bir yoluna ihtiyaç duyuyorlar. Bu süreçlerin bazıları; satış, satınalma, insan kaynakları, finans ve diğer iş fonksiyonlarıdır.

  • Kağıt tabanlı işlemler ve iş sistemi siloları, bilgi ve onayların departmanlara kolayca geçmesini engeller
  • Sınırlı kaynaklar varıdır. Çok fazla zaman ve sorun giderme gerektiren karmaşık sistem kurulumları ve çok sayıda yardım masası taleplerine maruz kalan sınırlı BT (dahili veya harici) kaynaklar.
  • İş problemlerini tanımlamak zordur. Farklı paydaşların bir sorunun farklı görüşleri olduğunda ve sorunun kapsamı genelde değişirse, geleneksel doğrusal bir süreçle bir çözüm bulma mümkün olmayabilir.

 

Ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz: ProcessMaker Workflow

İşlerin bir parçası olarak yoğun bir iş yükünü yürütmek ve yönetmek zorunda olan kuruluşlardaki çalışanlar için iş akışı yazılımı, bu istekleri daha etkin ve hızlı bir şekilde yapmalarına yardımcı olur.

Daha hızlı ve daha etkin işler için, iş akış yazılımı

 

  • Diğer departmanlar ve müşterilerle ve diğer departmanlarla gelen taleplerin ve iletişimin geliştirilmesi. Web tabanlı iş akış yazılımı, form odaklı süreçler ve grafiksel sürükleyip bırakan iş akışı haritaları, süreçleri otomatikleştirir ve evrak işlemlerini radikal bir şekilde azaltır; böylece iş kullanıcıları görevlerini kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilir.
  • BT personeli daha verimli kullanılabilir. Basit bir kurulum ve geliştirme, teknoloji yöneticilerinin karmaşık ve güvenilmez kurulumlarla çok fazla zaman harcamaksızın iş akış yazılımı‘nı hızlıca devreye almasını sağlar. İşletme yöneticileri, belirlenmiş iş akışlarını yaratabilir ve değiştirebilir; bu nedenle, BT değişikliklerinin en az düzeyde dahil edilmesi sayesinde değişiklikler daha hızlı tamamlanabilir.
  • İş süreçlerinin sürekli iyileştirilmesi. Teknoloji ve işletme yöneticilerinin daha büyük iş faaliyetleri geliştirmede sorunlu süreçleri hedeflemek için birlikte çalıştıkları uyarlanabilir bir yaklaşım için tasarlanmıştır. ProcessMaker iş akış yazılımı ile otomatikleştirilmiş iş akışları tutarlı, tekrarlanabilir ve ölçülebilir hale gelir; böylece süreçler sürekli rafine edilebilir ve yeni koşullara adapte edilebilir.