Önde gelen açık kaynak kodlu BPM yazılımı olan ProcessMaker İş Süreçleri Yönetimi Yazılımı ile iş Süreçlerinizi iyileştirebilir ve geliştirebilirsiniz.

ProcessMaker İş Süreçleri Yönetimi Yazılımı

ProcessMaker’ın açık kaynak kodlu BPM (İş Süreçleri Yönetimi) Yazılımı zaten kullandığınız (CRM ve ERP platformları gibi) araçlara entegre edilebilir ve süreçlerinizi iş akışları ile otomatikleştirir. ProcessMaker, onay tabanlı işlemler ve satış metodolojileri gibi işlemleri kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. ProcessMaker İş Süreçleri Yönetimi Yazılımı tam size göre!

İşletmeniz için Faydaları

İş Süreçlerinizi Kolayca Otomatikleştirin
ProcessMaker iş akışı yazılımı, sezgisel bir sürükle ve bırak arabirimi içeren geniş bir araç kutusuyla birlikte gelir. BrainSell’de, sürecinizi ara yüzle eşleştirmeye yardımcı oluyoruz ve kod aracılığıyla her gün yaptığınız tekrarlı işlemleri otomatikleştirebiliyoruz.

BT Kaynaklarını Daha Verimli Kullanın

ProcessMaker, basit dağıtım ve geliştirme için tasarlanmıştır. Bu sayede teknoloji ekibiniz veya iş ortaklarınız, karmaşık ve güvenilir olmayan kurulumlarda fazla zaman harcamadan yazılımı hızlı bir şekilde çalıştırabilirler. Yüklendikten sonra, işletme yöneticileri BT katılımı olmadan yerleşik iş akışları oluşturabilir ve değiştirebilir.

İş Sonuçlarınızı Sürekli İyileştirin

ProcessMaker adaptif bir yaklaşımı destekler. Teknoloji ve iş yöneticileri, daha büyük iş aktivitelerinde iyileştirmeye ihtiyaç duyan problem süreçlerini tanımlamak için birlikte çalışarak desteklenmektedir.

ProcessMaker iş akışlarını otomatikleştirir, böylece tutarlı, tekrarlanabilir ve ölçülebilir hale gelir. İşiniz değiştikçe, süreçleriniz rafine edilir ve yeni koşullara uyarlanır. ProcessMaker’ın araçlarınıza nasıl bağlandığı hakkında daha fazla bilgi için BrainSell’deki BPM danışmanlarına başvurun.

ProcessMaker İş Süreçleri Yönetimi Yazılımı, düşük maliyetli ve açık kaynak kodlu bir iş süreci yönetimi (BPM) veya iş akışı yazılımı uygulamasıdır. ProcessMaker gibi iş akışı yazılımları, her türlü organizasyona, çeşitli iş süreçlerini veya iş akışlarını tasarlama, otomasyona alma ve dağıtma konularında yardımcı olabilir.