Lider ve açık kaynak kodlu bir Workflow yazılımı olan ProcessMaker iş akışı programı (iş akışları yönetimi yazılımı) ile iş akışlarınızı iyileştirir ve geliştirir.

ProcessMaker iş akış programı

ProcessMaker’ın açık kaynak kodlu Workflow Yazılımı (İş Akışı Programı) işletmenizde kullandığınız (CRM ve ERP platformları gibi) araçlara entegre olabilir ve iş süreçlerinizi iş akışları ile otomatikleştirir.İş Akışı Programı, onay tabanlı işlemleri kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. ProcessMaker iş akışı yönetimi programı tam size göre!

Programın İşletmeniz için Yararları

İş Akışlarınızı Kolayca Otomatikleştirir!
ProcessMaker iş akışı programı, sezgisel bir sürükle – bırak arabirimi içeren geniş bir araç kutusuyla birlikte gelir. İş sürecinizi ara yüzle eşleştirmeye yardımcı olur ve kod aracılığıyla her gün yaptığınız tekrar eden işlemleri otomatikleştirir.

BT Kaynaklarını Daha Verimli Kullanın

ProcessMaker, basit kullanım ve geliştirme için tasarlanmıştır. Bu sayede teknoloji ekibiniz veya iş ortaklarınız, karmaşık ve güvenilir olmayan kurulumlarda fazla zaman harcamadan yazılımı hızlı bir şekilde çalıştırabilirler. Yüklendikten sonra, işletme yöneticileri BT katılımı olmadan yerleşik iş akışları oluşturabilir ve değiştirebilir.

İş Akışlarınızı Sürekli İyileştirin

ProcessMaker adaptif bir yaklaşımı destekler. Ve daha büyük iş faaliyetlerinde iyileştirmeye ihtiyaç duyulan problem süreçlerini çözmenizi sağlar.

ProcessMaker iş akışlarını otomatikleştirir, böylece tutarlı, tekrarlanabilir ve ölçülebilir hale gelir. İşiniz değiştikçe, süreçleriniz rafine edilir ve yeni koşullara uyarlanır. ProcessMaker‘ın araçlarınıza nasıl bağlandığı hakkında daha fazla bilgi için BPM danışmanlarımıza başvurun.

ProcessMaker İş Akışları Yönetimi Programı, düşük maliyetli ve açık kaynak kodlu bir iş akışı yönetimi (Workflow) veya iş akışı yazılımı uygulamasıdır. ProcessMaker gibi iş akışı programları, her türlü organizasyona, çeşitli iş süreçlerini veya iş akışlarını tasarlama, otomasyona alma ve dağıtma konularında yardımcı olabilir.

Benzer Yazılar