ProcessMaker BPM İş Akışı Yazılımı 3.1 Sürümü birkaç gün önce yayınlandı!

İş Akışı Yazılımı 3.1 versiyonu sizin için yeni özellikler ile hazırlandı… Geliştiricilerimize, test, ürün ve pazarlama ekibimize tüm harika çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz. ProcessMaker BPM İş Akışı Yazılımı 3.1 Sürümü Yayınlandı. ProcessMaker‘ın bu sürümü harika bir sürümdür. Her zaman olduğu gibi güvenlik ve ölçeklenebilirlik bizim için ön planda oldu. Bu sürümde sistem yöneticileri ve güvenlik yöneticilerini çok mutlu edecek yeni bir günlük formatı ekledik – SIEM dışa aktarılabilir günlükler. Bu, bir ProcessMaker günlüğünün en sevdiğiniz SIEM aracına beslenebileceği ve diğer tüm kritik sistem günlüklerinizle birlikte okunabileceği anlamına gelir.

ProcessMaker BPM İş Akışı Yazılımı 3.1 Sürümü Yayınlandı!

Direct Case Link

Direct Case Link ile hoş ama çok aranan bir özelliği kullandık. Bir kullanıcıya bir davaya bir bağlantı göndermeniz ve bağlantıyı tıklamalarını ve doğrudan davaya geçmelerini istemeniz durumunda, şimdi bunu yapabilirsiniz. Bunu yapmak isterseniz bir giriş işlemini zorlayabilirsiniz.

Mobile Off-line Data

Mobil, çoğunuzun yakından izlediği başka bir alandır. Mobil cihazlar için yeni Off-line Data özelliğini kontrol edin. PM Mobil formunu dolduruyorsanız ve bağlantıyı kaybederseniz, ProcessMaker şimdi verileri kaydeder ve daha sonra tekrar bağlandığınızda devam etmenizi sağlar.

Yeni raporlama çerçevesinin yanı sıra, diğer yeni büyük özellik kümesi Google Apps’ı ve Gmail’i kullanan müşterilerimiz içindir. ProcessMaker artık Google Apps için Drive, Takvim ve E-Tablolar dahil olmak üzere komple bir konektör grubuna sahiptir. Gmail istemcisi de ilginç. ProcessMaker, yerel bir Gmail istemci entegrasyonu oluşturmak için pazardaki ilk iş akışı ve bpm yazılımıdır . Ne anlama geliyor? Birincisi, Gmail’in içinde tıknaz bir katıştırılmış işlem gelen kutusu anlamına gelmez. Bunun yerine, Gmail, Gelen Kutunuzun ProcessMaker Gmail İstemcisidir. İkincisi, bunun anlamı, şimdi Google Arama’yı kullanarak tüm vaka verilerini arayabileceğiniz anlamına gelir. Google Arama, inanılmaz derecede güçlü ve şimşek hızlıdır.

Bu yeni Kurumsal özellikler hakkında daha fazla bilgi .

ProcessMaker 3.1 için tüm sürüm notlarını okuyun: