PhenoPath Laboratuvarları

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki hastanelere, doktor ofislerine, biyofarmasötik şirketlere ve araştırma kurumlarına tarama, tanı ve prognostic test hizmetleri sunmaktadır.

PhonePath, Gıda ve İlaç İdaresi olan FDA`nin yönetmeliklerine bağlıdır. Öyleki FDA’in tüm kurallarına uymaktadır ve bu konuda diğer kurumları ikiye katlamaktadır.

 

Her pataloji örneğinin bu ugunluğu sağlayabilmesi için kayıtlara ve denetim noktasına ihtiyacı vardı.

Phone Path daha önceleri islemleri manuel olarak kağıtların ataçla dosyaya tutturulmasıya yapıyordu.

PhenoPath Alfresco`nun sundugu cözüm önerileri ile işlemlerin doğruluğunu daha iyi sağlamak için onların tüm işlerini pratik hale getirmiş ve böylece yapılan çalışmaların doğruluğunu garantilemiştir. Ayrıca Alfresco ile iPad üzerinden her şeyi yapabilmelerini sağlamıştır

Sonuç olarak standart işlemlemlerin vaktinde belgelenerek tamamlanma oran sistemı uygulamaya konduktan 2 hafta sonra yüzde 2 den yüzde 60`a ve 6 ay sonra ise yüzde 98`e çıktı..

Alfresco ile standart çalışma prosedürleriyle değerlendirme işlerimizi kağıt tabanlı süreçten tamamen otomatikleştirilen ve mobil olan bir sürece geçirdik. Alfresco bize sürekli artan doküman yönetimi ihtiyaçlarımıza uygun, büyüyebilen ve ölçeklenebilir, esnek bir ecm platformu sundu.

 

Scott Wirth

Programlama ve Teknoloji Hizmetleri Direktörü

PhenoPath Laboratuvarları