Personel iş gezisi talebi iş süreci

Bir iş gezisi düzenlemek için bir iş süreci. Personel iş gezisi talebi iş süreci’ni BPM sisteminde kullanabilirsiniz. Gezi talebinden yolculuk sonuçlarını raporlamaya kadar, iş gezisi aktivitelerini otomatikleştirmek için fazla çaba sarf etmemektedir. Çalışanların sadece memur hazırlama, para dağıtma ve iş seyahati organizasyonuna katılma gibi iş pozisyonlarını belirlemelisiniz. Sistem görevlendiricilerine görev atar.

İş gezisi sürecinin otomasyonu çeşitli avantajlara sahiptir. Bir iş gezisi için gerekli olan tüm işlemleri, açık ve tutarlı yapar. Yolculuk onaylanmadan ve gerekli belgeler hazırlanmadan önce sistem para dağıtma görevini atamayacaktır. Sistem, bir otel odası ve bir uçuş rezervasyonu için hatırlatacaktır. Belirli bir gezinin süreç örneği, yönetici gezi ile ilgili bir rapor alana kadar kapanmaz.

Bir iş gezisi talebi gönderilirken, bir çalışan, işleneceğini, onaylanacağını ve belgelerin hazırlanacağından emin olabilir.

BPM & Workflow Yazılımında otomatikleşen süreçle, tüm aşamalarda bir iş gezisi hazırlanacaktır. Yürütücüler Web Uygulamasında görev alırlar. Süreç ardışık ve paralel görevleri içerir.

Süreç otomatikleştirilirse, çalışanlar tarafından gerçekleştirilen tüm faaliyetler nihai sonucu hedef alır. Bir gezi talebi oluşturmaya başlayarak, süreç, müdür gezi raporu aldığında gerekli tüm adımları tamamlar ve tamamlanır.

İş gezisine çıkmak isteyen personeliniz için bu iş süreci tasalandı. Personel iş gezisi talebi iş süreci’ni bizim BPM sisteminde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gezi talebinden yolculuk sonuçlarını raporlamaya kadar, iş gezisi aktivitelerini otomatikleştirmek artık kolay!

 

This post is also available in: İngilizce