OpenERPUniBravo’nun çözümleri içinde amiral gemisi gibi olan ve en güçlü açık kaynak Kurumsal Yönetim yazılımıdır. Bu iş yazılımı dünya genelinde birçok kuruluş tarafından kullanılan ve uygulanan lider ve tam özellikli bir ERP yazılımlarından biridir. Aynı zamanda özelleştirme, entegrasyon gibi diğer önemli özellikleri ile uygulama kolaylığı sağlar. 

OpenERP MRP, Üretim, İnsan Kaynakları, Proje Yönetimive CRM gibi 500’den fazla modüller ile Küçük ve Orta Boy İşletmeler için komple ve web tabanlı ERP çözümüdür. BPM vb OpenERP ayrıca özelleştirilebilir Raporlar, Panolar ve diğer yardımcı programları gibi barkod takibi, stok takibi, stok yönetimi ile filo yönetimi vb sağlama gücüne sahiptir.

Open ERP özellikle işletmelerin performanslarını artırmak için dizayn edilmiştir. Onun fonksiyonel kapsamı farklı alanlarda her türlü şekilde genişler. Open ERP 500’ü aşkın modülleri ile, tamamen modüler olduğu bilinmektedir. Bir dağıtılmış sunucu ile güçlü MVC mimarisi, esnek iş akışları, bir nesne veritabanı, dinamik bir GUI, bir XML-RPC arayüzü ve özelleştirilebilir raporlarına dayanmaktadır. Özellikleri yönetim muhasebesi, finansal muhasebe, stok yönetimi, satış ve satın alma yönetimi, görevleri otomasyon, İnsan Kaynakları Yönetimi, pazarlama kampanyaları, yardım masası ve satış noktası vardır. 

Apart Envanter Satış Noktası (POS), perakendecilik, e-ticaret ile entegrasyon ve diğer muhasebe yazılım dahil modülleri sağlanması aynı zamanda örneğin Üretim Baskı Şirketleri, İşe Alım firmaları, Eğitim sektörü gibi belirli endüstriler için özel modüller sağlar. 

Bu yazılım Genel Kamu Lisansı (GNU) altında dağıtılan, ve Python Dil ve PostgreSQL kullanarak çalışır. Sadece etkin bir ERP maliyet değil ama pahalı bir mülk yazılım beklediğiniz gibi aynı zamanda bu özellikleri sağlamak gibi biz açık kaynak kategoride iş için OpenERP tercih ve tabii ki kalıp iş ihtiyaçlarına göre yazılım özgürlüğü var.

Hizmetlerimiz

Open ERP Yükleme ve İstemci ile Sunucu Yapılandırması

Open ERP yeni modülleri ve işlevleri geliştirilmiş Kurumsal Kaynak Planlama Sistemi olan OpenERP şimdi Türkiye’de