Tedarikçi işbirliğinizi en üst düzeye çıkarın, satın alma maliyetlerinizi en aza indirin..!

Openbravo ERP: Tedarik Yönetimi

Oranlar, satın alma siparişleri, irsaliyeler, fatura kayıt ve muhasebe, satın alma planlaması, vb

Openbravo tedarik modülü satın alma maliyetlerini en aza indirmek ve ticari iş ortakları ile işbirliğinizi iyileştirmek için aerodinamik işlevselliği ile, tedarik zincirinin kontrolünü size verir.

Finansal Yönetim & Muhasebe ve Depolama ile tam entegredir.

Bu modül size aşağıdakileri yapmanıza olanak sağlar:

AP (Tedarik) süreçlerinizin standartlaştırılması ve otomatikleştirilmesi tarafından nakit akışını maksimize.

Yüksek hizmet düzeylerini korurken, envanter ve dağıtım maliyetlerini azaltın.

Güvenli rol tabanlı tarayıcı erişim ve kolay web servisleri entegrasyonu ile envanter ve kullanım bilgilerini tedarikçiler ile paylaşın.

Merkezi web tabanlı talep yönetimi ile çalışanların alımlarını kontrol edin.

İsrafı, sarfiyatı, hataları ve döngü sürelerini azaltmak için depo süreçleri ile entegre olun.

Stok sıkıntısı, tedarik değişiklikleri ve sevkiyat gecikmelerine çabuk yanıt verin.

Arz akışının Openbravo ERP uçtan uca işleme bütünlüğü, izleme, ve sürecin tutarlılığını garanti eder. Tedarik süreci içinde her bir belge ile ilgili veriler ve insan hataları ile tekrarlayan girişler önlenmiş olur, böylece önceki belge içinde yer alan bilgilere dayanmaktadır. Bu şekilde, o (sipariş, mal girişi, fatura, ödeme) kararlı bir akış uygun farklı belgeler arasında gezinmek ve gerçek zamanlı olarak herhangi bir sırayla (beklemede, iletildi, kısmen teslim, fatura, vb durumunu öğrenmek için mümkün ). Finans departmanı her zaman emrinde güncel ve güvenilir veri kadar sahip olduğu muhasebe teminatlar ile bu sürecin doğal entegrasyon.

 

Anahtar işlevleri içerir:

Minimum stok seviyeleri, mal irsaliye tarihleri ​​ve bekleyen istekleri tutarak üretim ihtiyacına göre Satınalma planlaması.

Merkezi satın alma yönetimi için satınalma talepleri için destek.

Satın alma siparişleri. Fiyatlara uygulamaları: fiyatlar, indirimler ve fiyat limit kontrolleri. Malların Depo kontrolü makbuz bekleyen. Emir düzeltilmesi. Satış emirleri gelen satın alma emirlerinin oluşturulması. Satıcıya iadesi.

Makbuzlar. Bekleyen sipariş hattından otomatik oluşturulması. Gelen malların Otomasyonu (öncelik sırasına göre konumu). Satıcıya iadesi (hisse senetlerine göre). Irsaliye iptali.

Faturalar satın alın. Oranlarının Uygulama: fiyatlar, indirimler ve fiyat limit kontrolü. Sipariş hatları veya irsaliye satırları arasından Otomatik oluşturma faturalama beklemede. Konsinye işlenmiş malların Faturalama. sipariş. Fatura iptali (fatura ilişkili belgeler için bekleyen bırakarak).

Siparişler, irsaliyeler ve faturalar arasındaki ilişki.

Gideri Faturalar.

Belgelerin Massive baskı.

Satınalma sipariş raporları, satıcı faturalar.