Openbravo Retail Cloud Openbravo’nun Büyümesinde anahtar faktör!

Openbravo Retail Cloud, Openbravo’nun Perakende Abonelik Büyümesinde anahtar faktör olarak karşımıza çıkıyor. Openbravo CEO’su Marco de Vries, bugün kükreyen yıllık sonuçlarını açıkladı. Beklentilerin sınırını aşan Openbravo bulutu, perakende sektöründe küresel bir patlama yaptı. Openbravo, 2018 boyunca, olağanüstü bir ivme kazandırarak perakende satış yazılımı abonelik rezervasyonlarında yıllık yüzde +70 büyüme sağlayarak tüm gelir alanlarında sağlam bir büyüme elde etti. Openbravo Retail Cloud Openbravo’nun Büyümesinde anahtar faktör oldu.!

Openbravo Retail Cloud ile perakendeciler kendilerini, büyümeye ya da değişen iş ihtiyaçlarına bağlı olarak aşağı veya yukarı ölçeklenebilen Openbravo çözümleri ile donanım yönetiminin karmaşıklıklarından ve maliyetlerinden kurtuluyorlar.

Openbravo CEO’su Marco de Vries, tüm olumsuzlukların üstesinden gelmek ve perakende satış kanalını inovasyonla yeniden tanımlamak için, Openbravo Retail ERP Cloud ile perakendeciler kendilerini, ölçeklendirilebilen Openbravo çözümleri için donanım yönetiminin karmaşıklıklarından ve maliyetlerinden kurtarabilir dedi. Büyüme ya da değişen iş ihtiyaçlarında. 2018 yılında bu mükemmel performansı ekleyerek devam ederek pozisyonumuzu pekiştiriyor ve perakende yazılım alanında pazar lideri olma konusundaki kararlılığımızı gösteriyor. Çok kanallı platformumuzun bütünlüğü ve esnekliği bize diğer yazılım satıcılarına göre çok büyük bir rekabet avantajı sağlıyor ve SAP ile sertifikalı entegrasyon gibi yeni fonksiyonel geliştirmeler sayesinde, daha büyük şirketlerin perakende işlemlerini dönüştürmeleri için daha fazla tercih edilen seçenek haline geliyoruz. Openbravo Retail Cloud , satışları hızlandırmaya devam etmemizi ve böylece önemli ölçüde daha fazla gelir ve kar elde etmemizi sağladığı için geleceğimizin anahtarıdır ve müşteri memnuniyetini yüksek tutmada etkilidir.

İkonik sonuçların yanı sıra, Openbravo bu yıl birçok müşteri ve müşteri ekledi ve İspanya’daki 61 mağazasının yenilenmesi için de seçildi. Portekiz. Openbravo kritik yeni projeleri onayladı ve Decathlon ve Cirque du Soleil gibi hayati öneme sahip müşterileri ile stratejik ortaklıklarını güçlendirdi.

Mevcut ve geleneksel iş modelini dönüştürmek, iş akışında yer alan karmaşıklıkları basitleştirmek ve doğruluğa doğru yürümek için çevik perakendeci Openbravo Retail Cloud bir yenilik büyüsü yarattı. Openbravo, çeviklik ve teknoloji odaklı istihbarat ile karakterize bulut tabanlı çok kanallı bir platform satıcısıdır. Openbravo, 60’tan fazla ülkede müşterisine ve şu anda çözümlerini kullanan 16.000’den fazla arka ofis kullanıcısına ve 25.000 satış noktasına sahiptir.