Çevik perakendeciler için tercih edilen çok kanallı ticaret çözümü, buluta hazır, modüler ve mobil özellikli bir platform üzerine inşa edildi

 

Özellikler

 

 Openbravo ERP Ticaret Çözümü web tabanlı, esnek ve kolay uzatılabilir, mobil ve buluta hazır bir teknoloji platformu üstünde geliştirildi. Perakende kanalları arasında Operasyon ve Finans aracılığıyla Satış ve Müşteri İlişkileri gelen perakende iş yönetimi uçtan uca destek sağlayan bir çok kanallı perakende yönetim çözümü.

{youtube}N9rZge7r2Kg|853|480|1{/youtube}

Barcelona, Mayıs 2013. Altın bir çift ayakkabı satın alma fikrine sahip Lucia hakkında kısa bir hikaye. A short story about Lucia who has her mind set on a pair of golden shoes. Openbravo for Retail helps her find them but unfortunately there is no stock in her local store. All’s well that ends well: Browsing the store’s product catalogue on a mobile device, she is able to find an even funkier pair of shoes for summer.

 

 

Stok Yönetimi

Yüksek çeviklik ve ürün özellikleri, varyantları veya ürün katalogları yanı sıra karlılık için optimize olanak sağlayan güçlü bir fiyatlandırma ve indirim işlevselliği dahil gelişmiş ürün yönetimi.

 

 

 

 

Tedarik Zinciri Yönetimi

Tüm lokasyonlarınızdaki tedarik, stok ve depo yönetimi süreçlerine kapsamlı destek ile sorunsuz tedarik zinciri operasyonlarınızı yönetin.

 

 

 

 

Çoklu Kanal Yönetimi

Çağrı merkezleri gibi fiziksel ve online mağazaların yanı sıra diğer kanallar da dahil olmak üzere perakende kanallar arasında sorunsuz bir alışveriş deneyimi sağlayın.

 

 

 

Kurumsal Yönetim

Uçtan uca geniş Finansal Yönetim yetenekleri ve Müşteri İlişkileri Yönetimi ve İnsan Kaynakları Yönetimi gibi diğer kurumsal süreçlere destek yanı sıra çoklu dil, çoklu para birimi ve çoklu-muhasebe ile uluslararası operasyonlara tam destek dahil perakende iş yönetimi yetenekleri.

 

 

 

 

 

Raporlama ve Analiz

İş performansınız üzerinde tam bir görüş için daha bilinçli kararlar almanızı sağlayacak, güçlü ve entegre bir analiz ve raporlama yetenekleri.

 

 

 

 

 

Mobil Web ve Bulut Platformu

Mobil bir geleceğe tam uyumlu bir web çözümü ile BT iş hedeflerinize cevap verme yeteneğine sahip, yüksek iş çevikliğiniz için buluta hazır.

 

 

 

 

Satış Noktası Web

 

Web ve Mobil POS fiziksel mağazalarda keyifli bir alışveriş deneyimi sağlamak için geniş ağ ve güçlü işlem desteği ile farklı yerlerdeki mobil satış noktalarınızda bulunan terminal.

 

 

 

Teknoloji Ortakları

Openbravo enjoys a strong position as a retail solution provider, thanks to a powerful combination of core retail functionality and integrations with leading complementary solutions, as well as with the right technology partners. Openbravo works with a growing list of retail solutions like appcard Element PS, Authorize.net, Avaya to, Magento, Toshiba Global Solutions and other technology specialists, as well as Sugar CRM, Amazon Web Services, Oracle, PostgreSQL, Zoho, Pentaho and Canonical amongst others..