Openbravo OrtaDoğu Perakende Formundaydı. Openbravo OrtaDoğu Perakende Formunda OmniChannel Platformu Tanıttı. Openbravo “Middle East Retail Formunda” Yeni Nesil Bulut Tabanlı OmniChannel Destekli Perakende Satış Otomasyonunu Tanıttı. Perakendecilik gelecekte nasıl görünecek? Kimse bilmiyor elbette. Ancak, fiziksel ve dijital kanalların yakınsaması ve mağazaların ilham verici alanlara dönüşümü gibi halihazırda somut olan bazı eğilimleri tanımlayabiliriz.

Gördüğümüz bir diğer önemli değişim ise, olgun Batı pazarlarından GCC ülkeleri gibi daha hızlı büyüyen ekonomik bölgelere olan gücün değişmesi.

Bu eğilimleri ve GCC bölgesinde perakendenin değişme şeklini daha iyi anlamak için Openbravo, önümüzdeki ay ilk kez Ortadoğu Perakende Forumunda sergileyeceğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyor.

 

Openbravo OrtaDoğu Perakende Formunda OmniChannel Otomasyonunu Tanıttı

MRF, yedinci yılında, Orta Doğu’nun en büyük perakende etkinliklerinden biridir ve bu yıl Dubai’deki Palazzo Versace Hotel’de 8 ve 9 Ekim tarihlerinde gerçekleştirdi.

Bu yılki tema, Openbravo’nun omnichannel perakendeciliğe odaklanmasıyla çok fazla çakışan “Fiziksel Fizik Sayısal Karşılama: Online-Offline Convergence ile Perakende Yeniden Birleşiyor”.

MRF 2018’de katılımcı olarak yer almak, marka bilinirliğini artırmak ve Openbravo bulut tabanlı omnichannel çözümünün bölgedeki lider perakendecilere sağladığı faydaları açıklamak için bize büyük bir fırsat sundu.

BAE, Bahreyn, Katar ve Omar’da 38 elektronik mağazasına sahip Sharaf DG, Openbravo’nun en yeni müşterileri arasında yer alıyor ve biz GCC bölgesindeki birçok perakendeciyi Openbravo çözümünü benimsemeye ikna edebileceğimizden eminiz.

sharaf dg openbravo retail erp kullanıyor

Sharaf DG, Openbravo #Retail #ERP #Perakende satış otomasyonunu kullanıyor.

Perakendenin derin dönüşümü

MERF’in organizatörlerinin belirttiği gibi, perakendecilik derin bir dönüşümden geçiyor, daha fazla kanal-agnostik ve hızlı, yıkıcı değişikliklere uyum sağlamak için daha çevik oluyor.

Mağazalar, canlı, etkileyici ortamlara dönüşecek ilham verici alanlar olacak ve perakendeciler tercih ettikleri temas noktalarında kendileriyle etkileşimde bulunarak tüketicilerle farklı etkileşimde bulunacaklar.

Openbravo, perakendecilerin dijital fiziki uçurumu köprüleyen ve fiziksel mağazalarda alışveriş yapmanın güçlü yanlarından yararlanan omnichannel stratejileri geliştirmelerine yardımcı olmaya adamıştır.

Mağaza, marka deneyiminizin merkezidir; Müşterilerin markanızla etkileşime geçtiği noktadır. İnternette ise rakipleriniz sadece bir fare tıklaması kadar uzaktadır.

Ama fiziksel bir mağazada, müşterinin oyalanmasına, eşyalarınızı satın almasına, mağazadan daha iyi bir ruh hali içinde ayrılmasına, en önemlisi geri gelmek istemesine neden olan farklı ve unutulmaz bir deneyim yaratma şansınız var.