Openbravo 3 ERP çeviklik, web-tabanlılık, basitlik, verimlilik ve kullanıcı memnuniyetini güçlü ve pratik özellikleri ile birleştirerek üstün bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Openbravo ERP: Uyarılar

Rol tabanlı çalışma alanları

Openbravodan veya CRM, BI, ya da içerik yönetimi gibi diğer kurumsal uygulamalardan veya e-posta, Google takvim, Google Docs, Twitter ya da Facebook gibi Verimlilik uygulamalarından verilerle entegre olabilecek genişletilebilir aletler ile rol bazında kullanıcı tarafından yapılandırılabilir bir “ana sayfa” sunuyor.

Openbravo ERP: Bağlantılı öğeleri

Çoklu Sekmeli Arayüz – Multi-tab UI

Kullanıcılar birden fazla sekmede bağımsız olarak işlem yapma yeteneği ile güçlendirilmiştir. Bir satır seçildiğinde, bu özellik o satırla ilgili çok daha yararlı birden fazla sekmeleri göstererek ve kullanarak satır hakkında daha fazla bilgi verir.

Openbravo ERP: Boyutlu Raporlama

Satır içi düzenleme

Izgara görünümü, satırın detayına (form görünümüne) geçmeden kullanıcı verileri satır bazında düzenleyebilir.

 

 

Openbravo ERP: Uyarılar

Uyarılar

Örneğin stok düşük olduğunda veya bir müşterinin geciken ödemeleri varsa, vb. Bildirimler belirli bir durum olduğunda her kullanıcıyı uyarmak için programlanabilir. Uygulamaya girdikten sonra bu uyarıları en kısa sürede kullanıcı açıkça göröbilir. Düzgün bir kontrol sağlamak ve işlerinize yardımcı olmak için harika bir özellik değil mi?

Openbravo ERP: Bağlantılı öğeleri

Bağlantılı ögeler

Uygulamada herhangi bir kayıt, kullanıcıların sürece kendi izinleri için izin verdiği ölçüde, buna bağlı uygulama herhangi bir diğer kayıt erişebilirsiniz . Ilgili faturalar, kişiler ya da herhangi bir özel nakliye makbuzu bulmak çok kolaydır. Openbravo ERP ile, kullanıcıların her zaman yetkilidir tüm verilerin 360 derecelik bir görünüm uygulama.

Openbravo ERP: Boyutlu Raporlama

Boyutlu Raporlama

Son kullanıcılar, kolayca kritik entegre şirket verileri elde etmek için birden çok alan ve kategoriler dayalı özelleştirilmiş rapor formatları oluşturmak. Yeni raporları birkaç saat gibi kısa bir ERP eklenebilir. Bilgiye kolay erişim kritik bir bileşeni başarılı ERP ve Openbravo içeri oluşturur.

 

 

Openbravo ERP: Uyumluluk ve Paylaşım

Uyumluluk ve Paylaşım

Excel, CSV, tek bir dosya veya dosyaların bir koleksiyon verme veya PDF doğrudan uygulama.Ihraç dosyaları da uygulamada herhangi bir dosya eklenebilirkolay retrival ve yönetim.

Openbravo ERP: e-posta

E-posta

1 tıklama ile müşteriler veyatedarikçileri bilgi veya ekli dosyalarıdoğrudan göndermek için e-posta penceresi açın. Gönderenin e-posta adresleri uygulamada her kullanıcı için konfigüre edilebilir.

Openbravo ERP: Klavye navigasyon

Klavye Kullanımı

Openbravo, web tabanlı bir uygulama olmasına rağmen, fare kullanmadan tamamen klavye kullanarak kullanılabilir şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcılara zamandan tasarruf sağlamaları ve günlük rutin işleri hızlı olarak gerçekleştirmek için önemli bir destek sağlar..

 

 
Openbravo ERP: Modüler

Modüler

Üçüncü parti modülleri veya eklentileri kolayca yükleyebilirsiniz. Veya diğer kullanıcılar tarafından oluşturulan modülleri yükleyebilirsiniz. Paylaşılan üçüncü taraf işlevselliği, ek raporlar, konnektörler, ürün entegrasyonları, vergi kodları, dil dosyaları ve ürün özellikleri gibi içerik paketlerini içerir. Bu yaklaşım ERP uygulama maliyetlerinin azaltılmasını büyük ölçüde sağlar.

Openbravo ERP: Kolayca yapılandırılabilir

Kolayca yapılandırılabilir

Openbravo benzersiz olan işlerinizi ve ihtiyaçlarınızı kolayca genişletmek ve yapılandırmak için mükemmel bir formda ürün tasarladı. Devrimci modeline dayalı geliştirme mimarisi ile herhangi bir programlama olmadan mevcut işlevselliğine ve iş kurallarına yeni işlevler eklemek mümkündür. Openbravo ERP kendinizi farklılaştırmak için size yardımcı olabilir.

Openbravo ERP: Roller

Roller

Farklı profillere sahip kullanıcılar Openbravo ERP ‘ye rolleri ve kendi çalışma alışkanlıklarına uygun gördükleri şekilde erişebilirler. Bir rol ile, ekranlar bir örgütün kullanıcıları kendilerine tanımlanan rolleri ile onlar için özelleştirilmiş ekranları, menüleri kendi dillerinde görebilirler Ayrıca her kullanıcı için dil ve diğer sistem varsayılanları konfigüre edilebilir.

 

Openbravo ERP: Ölçeklenebilirlik

Ölçeklenebilirlik

Openbravo ERP tek bir sunucu veya bir cluster olarak, binlerce kullanıcıya kadar hizmet verebilir şekilde geliştirilmiştir. Sunucular, veri merkezi, ya da bulut teknolojisi, örneğin; Amazon EC2.

Openbravo ERP: Multi

Çoklu Dil, Döviz ve Hesap Planı

Openbravo ERP, çoklu dil, çoklu para birimi, birden fazla hesap şeması, çoklu organizasyon vb. çok uluslu ve çok-istemci ortamlarında dağıtılmak üzere hazırlanmıştır.

Openbravo ERP: Denetim

Denetleme

 

Farklı bir iş yazılım çözümü olarak denetim modülü, hangi kaydın kim tarafından ne zaman yapıldığını sistem içinde denetler ve izler.