Gelişen Bireysel Piyasalar için Uygun Maliyetli Çözüm Openbravo Retail ERP. Gelişmekte olan perakende pazarlarında başarıya ulaşmada en kritik faktörlerden biri, ilk BT yatırım maliyetlerini en aza indirmektir. Bu, aynı zamanda, BT çerçevesinde maliyetler çıkarmadan şirket büyümesini destekleyecek kadar esnek ve ölçeklendirilebilir çerçevenin sağlanması anlamına geliyor.

Openbravo Retail ERP

Gelişmekte olan piyasalarda perakendecilerin karşılaştığı belirli zorluklara odaklanan bir blog yazısı olan bu blogpostu, Openbravo’nun perakendecilere akıllıca genişleme ve yeni pazarlarda müthiş bir müşteri deneyimi sunma konusunda nasıl yardımcı olabileceğini gösteriyor.

PwC’nin 2016 Global Innovation 1000 Çalışmasına göre, anahtar rakiplerinden daha hızlı bir gelir artışı bildiren şirketler Ar-Ge bütçelerinin% 25’ini kendi yazılımlarından daha fazla ayırdı.

Ancak, perakendeciler yatırım getirilerini optimize etmeye çalışıyorlarsa, ön yatırımlarını ve devam eden bakım maliyetlerini en aza indirecek teknoloji çözümlerini benimsemeleri gerekir. Bu, adlandırılmış kullanıcıların sayısından ziyade, işlevselliğe bağlı olarak fiyatlandırılan, modüler ve bulutlara hazır bir teknoloji platformu kullanılarak başarılabilir.

Openbravo, aşağıda açıklandığı gibi BT maliyetlerinizi çeşitli şekillerde azaltmaya yardımcı olur.

Esnek aboneliğe dayalı fiyat modeli

Openbravo’nun aboneliğe dayalı fiyatlaması, perakendecilerin ilk yatırımlarını azaltmalarına ve yazılım çözümünün işlerine maksimum değer sunmak için özelleştirilmesini sağlar. Çok yıllı aboneliklerle birlikte gelen daha yüksek esneklik ve daha iyi bütçe kontrolü ile önemli maliyet tasarrufları elde edilebilir. Perakendeciler İşletme Sürümü ile Profesyonel Sürüm arasında seçim yapabilir ve onları iş ihtiyaçlarına göre uyarlayabilir. Buna ek olarak, Openbravo Analytics veya Mobil Altyapı gibi prim çözümleri ek bir ücret ödemeden dahildir.

Açık kaynak yığını ve web tabanlı mimari

Güçlü çevrimdışı desteği olan eksiksiz bir web tabanlı mimari, genel lisanslama maliyetlerini düşüren ve satıcıların kilitlenmesini en aza indiren tamamen açık kaynaklı bir yığın kullanarak küresel BT altyapısını basitleştirir ve BT maliyetlerini düşürür.

Openbravo’nun web tabanlı BT mimarisi, hem mağazalardaki hem de merkezdeki teknik altyapı gereksinimlerini basitleştirir, böylece donanım ve BT personeli ile ilgili maliyetleri düşürür. Ortak programlama dillerinin kullanılması perakendecilerin BT yeteneklerinden oluşan küresel bir havuzdan her zaman çekebilecekleri anlamına gelir.

Önceki blog yazıtında iş gücü verimliliği ile ilgili açıklandığı gibi Openbravo, eğitim süresini ve maliyeti düşürmeye yardımcı olmak için merkezi eğitim modüllerini kullanır; bu da sıklıkla yeni ve mevcut personeli çalıştırmak ve eğitmek zorunda olan perakendeciler için önemli bir avantajdır.

Kullanıcı dostu, Mobil özellikli POS

Web tabanlı bir mimari, perakendecilerin internet bağlantısı olan herhangi bir dijital / mobil cihazı kullanabileceği anlamına gelir; böylece ön sermaye maliyetlerini düşürür.

Openbravo Web POS, perakendecilerin mağazalarında hareketliliği benimsemelerine olanak tanır. Mağaza terminalleri için ultra hafif teknik gereksinimlerle perakendeciler, mevcut POS donanımını yeniden kullanabilir veya gelişmekte olan piyasalarda perakendeciler için özellikle önemli bir faktör olan toplam donanım maliyetlerini nihai olarak düşüren düşük maliyetli mobil POS cihazlarını kabul edebilir. Bu cihazlar perakendecilere yoğun zamanlarda, özel satışlarda veya pop-up mağazalar tarafından istenen daha yüksek ses seviyeleri için esneklik ve çeviklik kazandırabilir.

Bulutlara hazır mimari

Openbravo Commerce Cloud, iş çevikliğini çok rekabetçi bir maliyetle artıran oldukça farklılaştırılmış bir teklif sunar. Openbravo, daha hızlı ve ekonomik iş ölçeklenebilirliği için Amazon Web Services (AWS) Bulut altyapısını kullanıyor. Bulut altyapı maliyetleri perakendecinin spesifik ihtiyaçlarına dayanıyor ve yazılım aboneliği, kullanıcı tabanlı maliyetlerden ziyade POS terminallerine ve eş zamanlı kullanıcılara dayanıyor.

Modüler mimari

Modülerlik, Openbravo Teknoloji Platformunun en önemli özelliklerinden biridir. Bu, perakendecilerin daha fazla ve daha hızlı işlem yapabileceği anlamına gelir, bu da uygulama ve bakım çabalarını basitleştirir ve sonuçta maliyetleri düşürür. Openbravo, uzantıları paketlemeyi ve dağıtmayı gerçekten kolaylaştırır.

Openbravo’nun gömülü Modül Yönetim Konsolu, merkezi bir depoda yeni modüller veya sürümler aramak ve bunları eklentiler olarak kurmak mümkün kılarak yönetim kolaylaştırır. Varolan bileşenler, perakendecilerin sistemdeki değişiklikleri senkronize etmesine olanak tanıyan yüksek düzeyde bir ayrıntı düzeyiyle genişletilebilir veya değiştirilebilir. Güncellemeler, yükseltmeler ve bakım da, uzantıları çekirdek işlevsellikten ayırarak basitleştirilir.

Gelişen Piyasalardaki Genişlemenizi Gelecekte Kanıtlayan

Perakendeciler, başlangıç ​​riskini ve BT maliyetlerini genişlettikçe ve yeni ve gelişmekte olan pazarlara, yani BT yönetimini basitleştirerek, sistemlerini ekleme veya yükseltme işlemlerini kolaylaştırarak ve ek lisanslar, donanım ve personel kaynakları gereksinimini azaltarak azaltabilir.

Gelişen pazar perakendeciliğinin zorluklarına derinlemesine bakmak için sunum slaytlarımıza erişin veya Openbravo ile Gelişmekte Olan Perakende Pazarlarında Başarıya Ulaşmak için Web Seminerimizi tekrarlayın, Francesco Leto, Openbravo Yeni Pazarlar için İş Geliştirme Direktörü ve Xavier P