Openbravo Gartner tarafından Harika Tedarikçi seçildi. Retail ERP Tedarikçisi oaln Openbravo, Gartner tarafından İspanya ve Hindistan’da “Harika Tedarikçi” seçildi. Openbravo, teknoloji araştırması şirketi Gartner tarafından bir kez daha “Cool Vendor” raporları için seçilmiş olmaktan gurur duyuyor.

Openbravo İspanya’da (1) Nisan ayında “Cool Vendor” olarak seçildi ve şimdi Gartner tarafından Hindistan için “Cool Vendor” olarak seçilen bu başarıyı ekledik (2).

Openbravo Gartner Raporu

Dünyanın en büyük teknoloji araştırma şirketlerinden biri olan Gartner’ın çalışmaları ve tahminleri, her sektörde IT ve işletme yöneticileri tarafından yakından takip edilmekte ve stratejilerinin tanımlanması veya geçerliliği için başvurulmaktadır.

Birçok raporları arasında Gartner, dünyanın dört bir yanındaki çeşitli endüstri ve disiplinlerde “cool” olarak düşünülen ve yenilikçi olan çözümlerin anlık görüntüsü olan tanınmış “Cool Vendor” raporları üretiyor.

Yenilik arayışında olan BT liderleri, bu tedarikçilerin kendi şirketlerinde ihtiyaç duydukları farklılaşmaya nasıl yardımcı olabileceğini düşünmelidir.

Her iki raporda da Gartner, Openbravo Commerce Suite‘in orta ve büyük ölçekli özel perakendecilere sağladığı değer ve benimseme esnekliğini, hepsi birarada Perakende ERP aramakta olduğu durumlarda ve ayrıca yeni bir mağaza çözümü ararken Eski sistemleri sorunsuz bir şekilde entegre eder.

Gartner’ın bu iki ülkede “Cool Vendor” olarak seçtiği Openbravo, yerel pazarımız olan sadece İspanya’da değil, aynı zamanda ana pazarlarımızdan biri olan Hindistan’da da ticari hayatımızın geçerliliğini doğruluyor.

Özellikle Hindistan ödüllerinden gurur duyuyoruz; çünkü Openbravo, teknolojimiz perakendecilerin yeni zorluklarla baş etmesine yardımcı olan Hindistan gibi hızla büyüyen ya da gelişmekte olan ülkelere sunabileceği değeri gösteriyor. Bu, son web seminerimizde açıklandığı üzere.

Gartner Sorumluluğu

Gartner, araştırma yayınlarında gösterilen herhangi bir satıcının, ürünün veya hizmetin onaylanmadığını ve teknoloji kullanıcılarına yalnızca en yüksek dereceleri veya başka atamaları olan satıcıları seçmesini tavsiye etmiyor. Gartner araştırma yayınları Gartner araştırma organizasyonunun görüşlerini içermektedir ve gerçek ifadeleri olarak yorumlanmamalıdır. Gartner, satılabilirlik veya belirli bir amaca uygunluk garantisi de dahil olmak üzere, bu araştırmaya ilişkin olarak ifade veya ima edilen tüm garantileri reddeder.

Gartner Reports

(1) Gartner, Cool Vendor in Spain, 2016, Luis Anavitarte | Federico De Silva | Monica Basso | Angela McIntyre | Lawrence Pingree | Adam Preset, 26 April 2016.

(2) Gartner, “Cool Vendors in Asia/Pacific, 2016”, Denise Ganly, 27 July 2016