Yeni demo verili Openbravo On Line ERP Demosu zaten mevcuttur.
Bu bir önceki ile tutarlılığını koruyan yepyeni bir demo veri seti, bu nedenle mevcut Openbravo kullanıcılarının çok kolay kullanmak bulabilirsiniz. Özellikle holding statüsünde kurgusal bir şirket hazırlanmıştır. Bu holding iki şirkette sahiptir, biri İspanya’da diğeri Amerika Birleşik Devletlerinde olmak üzere, ismi F & B International Group olan şirkettir.
 
Yeni veri kümesi şu ana geliştirmeleri sunar:
İşlemler güncel cari dönemlere sahiptir. Bu sayede ürünün raporları ve analiz yeteneklerini gösmek mümkündür. Veri seti Ocak 2011 yılında kurulmuş bir şirketi ve 2011 yılında yapılan faaliyetleri ve işlemleri içermektedir, bu demo veriler 1 yıllık şirket geçmişini temsil eder. Biz verileri her zaman güncel olduğundan emin olmak için bir süreç kurulum ve biz sürekli işlemlerin düzenli faaliyet taklit, geçen ay da her zaman güncel olmasını sağlamak için ayarlanan veri güncelleme olacak.

Organizasyon yapısı mali konsolidasyon için EUR şeklindedir. Yeni demo verileri artık OpenbravonunMP11 den itibaren yeni verisyonlarında mevcut olduğuna dikkat edin. Mevcut ortamlarda etkilenmez ve önceki demo veri seti ile çalışmaya devam edecektir. Bu yeni demoyu çok değerli bulacağınızdan eminiz ve ayrıca biz gelecekteki geliştirmeler için önerilerinizi bekliyoruz.
Sizinle büyümeye devam ediyoruz!
UNIBRAVO
Mehmet Demirel