Openbravo Ticari Suite Paketi TOP 20 Perakende Yönetim Yazılımı arasına Girdi..!

En Popüler Perakende Yönetim Yazılımı seçilen Openbravo Ticari Suite Paketinin Capterra’nın Top 20 Perakende Yönetim Yazılımı arasında yer aldığını açıklamaktan gurur duyuyoruz. Capterra’da listelenen 200’den fazla perakende yönetimi yazılımı bulunmaktadır. Şunu söylemeliyiz ki günümüzde Top 20’ye girebilmek kolay bir başarı değildir.

Openbravo Ticari Suite Paketine, Kullanım Kolaylığı için en fazla beş yıldız ve Müşteri Hizmetleri kategorisinde de beş yıldız verilmiştir.

Olumlu değerlendirmeler arasında bir yorumcu, Openbravo Commerce Suite’in özelliklerini “son teknoloji, çevrimdışı çalışabilen, sezgisel kullanıcı arabirimine sahip, ana veri yönetimi” gibi özelliklerden seçti.”

Capterra, yazılım alıcıları tarafından güvenilir, tarafsız öneri kaynağı olarak yaygın bir şekilde tanınmaktadır. Satın alma kılavuzları, blog yayınları ve kullanıcı yorumları, tarafsız, üçüncü taraf bir kaynaktan gelen tüm seçenekleri değerlendirmeye yardımcı olur.

Openbravo‘nun İspanya ve Hindistan’daki iki Cool Vendor seçimi de dahil olmak üzere diğer son gelişmelerin arkasından Capterra Top 20 raporuna bu girişi geldi.

Birçok raporları arasında Gartner, özellikle yenilikçi olarak düşünülen çözümlerin bir enstantanesi olan tanınmış “Cool Vendor” raporları üretiyor.

Gartner, Hindistan ve İspanya’da Openbravo hakkındaki raporlarında, Openbravo Perakende Yönetim Yazılımının orta ölçekli ve büyük ölçekli perakendeciler için sağladığı değer ve benimseme esnekliğini, hepsi birarada bir Retail ERP çözümü arayanlar için eski sistemleri bütünleştiren yeni mağaza çözümünü öneriyor.

Evet, Openbravo Ticari Suite Paketi Top 20’ye girdi. Şimdi onu iceleme zamanı.

En Popüler Perakende Yönetim Yazılımı Openbravo Commerce Suite Hakkında

Mobil ortamda etkin ve esnek olan son derece esnek ve genişletilebilir bir ticaret teknolojisi platformu sayesinde özel perakendecilerin tüm işletmelerini yönetmelerine ve fiziksel mağaza kanallarını mükemmel alışveriş deneyimleri sunmalarına olanak tanıyan çok kanallı bir perakende ticaret çözümü buluta hazır ve mobil POS’lu bir mağaza çözümü olarak veya hepsi bir arada perakende ERP olarak kabul edilebilir.

Kanyaklar:

http://www.openbravo.com/blog/openbravo-enters-capterras-retail-management-software-top-20

The Top 20 Most Popular Retail Management Systems Software Report