Online Open Source BPM İş Süreçleri Yönetimi Yazılımımız, tüm endüstri kategorileri arasında büyük talep görüyor. BPM yazılım çözümümüz, çeşitli rakip endüstrilerin en son piyasa trendlerine göre iş ve finansal standartlarını iyileştirmek için kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir. Bunlar, çeşitli iş süreçlerini etkin bir şekilde yönetmek için en iyi araçları içerir ve bu da daha iyi iş fırsatları yaratmaya yöneliktir. Herhangi bir işletmede bir BPM yazılım paketinin kurulması, dolayısıyla, karşılık gelen ekonomik ön plandaki azami kârları ve daha verimli iş için son derece önemlidir.

İş süreci yönetimi yazılımı öncelikle insanların çeşitli iş süreçlerini tasarlama, geliştirme, analiz etme, değiştirme ve test etme platformu sağlama amacına hizmet eder. Oldukça doğru bir uygulama için bir iş süreci yaşam döngüsünün çeşitli aşamalarının etkili simülasyonunu kolaylaştırır. Böylece, süreç yürütülürken oluşturulan günlükler, potansiyel darboğaz şekilleri, boşluklar ve diğer verimsizlikler için analiz edilir.

Online Open Source BPM

Online Open Source BPM web tabanlı iş akışı ve iş süreçleri yönetimi yazılımı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Arka ofis işlemleriniz ve iş verileriniz için tek bir platforma mı ihtiyacınız var? İşte size açık kaynak BPM (İş Süreci Yönetimi) ve İş Akışı Yazılımı olan ProcessMaker. İş akışı ve iş süreci otomasyonu için Dünyanın önde gelen açık kaynak iş süreçleri yönetimi Online Open Source BPM platformu ProcessMaker ile iş süreçlerinizi alıp güzel bir şey haline getiriyoruz.

ProcessMaker’ın 3 Sürümü vardır ;

  • Açık Kaynak Sürümü (Online Open Source BPM olarak Bulutta veya kendi Sunucunuzda barındırabilirsiniz, ücretsiz lisans sürümüdür. Lisans ödemeniz gerekmez. Web tabanlı çalışır, istediğiniz tarayıcıdan ve istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Mobile Uygulamaları da mevcuttur.)
  • Enterprise Cloud Sürümü
  • Kurumsal “On-Premise” Abonelik Sürümü.

ProcessMaker Açık Kaynak BPM

Demo İstek Şimdi

ProcessMaker Açık Kaynak BPM ve  İş Akışı Otomasyonu  , kritik olmayan ortamlarda çalışan Geliştiriciler için önerilir.

Açık Kaynaklı BPM ProcessMaker İş Akışı ve BPM Yazılımı Süiti Hakkında

ProcessMaker şirketi, ProcessMaker Online Open Source BPM İş Akışı Yazılımı Suite’in geliştiricisidir. ProcessMaker, veri ve sistemler arasındaki bilginin akışını artıran form tabanlı onaylanmış iş akışlarınızı otomatikleştirir.  ProcessMaker 1,000,000 kereden fazla indirildi ve şu anda dünyanın dört bir yanında binlerce şirket tarafından kullanılmaktadır. ProcessMaker, 5 farklı kıtada 35’in üzerinde ortaktan oluşan bir ağa sahiptir.

iş akışı ve iş süreci otomasyonu için açık kaynaklı bir platform Online Open Source BPM: ProcessMaker

Tescilli Açık Kaynak BPM yazılım ürünümüz, genellikle her bir iş mantığı geliştirme yaşam döngüsü sürecinin bağımsız bakımını gerektiren bağımsız çözümler olarak bulunurken, açık kaynaklı yazılım ürünleri etkili BT varlık yönetimi için sürekli entegrasyon ve dağıtım hatları ile daha fazla uyumluluk sergiler.