Çok Kanallı Mobilya ve Dekorasyon Perakende Platformu

MÜŞTERİLERİNİZİN PERAKENDE DENEYİMİNİ GELİŞTİRİN

Alışveriş deneyimini geliştirmek için mobilya ve dekorasyon perakende işinizde yenilikçiliği artırın

Çok Kanallı

Tell what's the value for the
customer for this feature.

Stok Yönetimi

Write what the customer would like to know,
not what you want to show.

CRM

A small explanation of this great
feature, in clear words.

Mobilya ve dekorasyon perakende sektörü büyük bir küresel pazar. Perakendecileri esnek, uyarlanabilir ve müşteri odaklı olmaya zorlayarak, fiyatlandırma ve ürün çeşitliliği karmaşıklığını yönetmek söz konusu olduğunda, bu sektördeki tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamanın zorlukları çoktur. Kendilerini farklılaştırmak için, sadece farklılaşmış ürünler sunmakla kalmamalı, aynı zamanda inovasyon kapasitesinin temel bir rol oynadığı farklılaşmış alışveriş deneyimleri de sunmalıdırlar.

Openbravo mobilya perakendeciliği için esnek bir çok kanallı platform sunmaktadır. Gelişmiş platformumuz, mobilya ve dekorasyon perakende işletmelerinin düşük maliyetli çok kanallı operasyonlarla desteklenen çevikliği ve yeniliği artırmasına yardımcı olan zengin bir perakende özellikleri seti ve gelişmiş teknik özellikler içerir. Openbravo, müşteri kazanımını ve elde tutmayı ve yeni ürünler sunma yeteneğini artırmayı ve hem çevrimiçi hem de çevrimdışı, yenilikçi ve daha kişiselleştirilmiş farklı alışveriş deneyimleri sunmayı sağlar. Perakendeciler, yeterli stokun doğru zamanda doğru yerde olduğundan emin olmak için optimum hedef envanter seviyelerini koruyabilir ve daha düşük BT maliyetleri ile daha fazla çeviklik ve yenilik kapasitesi kazanabilir.

MOBİL POS İLE MÜŞTERİ ALIŞVERİŞ DENEYİMİNİZİN MERKEZİNE KOYUN


Mobilya ve dekorasyon ürünleri satın alma deneyimini mağazanın her yerinde en üst düzeyde müşteri hizmeti sunmanıza olanak tanıyan bir çözümle dönüştürün.

Openbravo'daki mobil POS yetenekleri, her birinde aynı işlevselliği sunan duyarlı bir kullanıcı arabirimi sayesinde, iş arkadaşlarınızın tezgahın arkasında olup olmadığına veya atölyedeki müşterilere yardımcı olmasına bakılmaksızın, en üst düzeyde müşteri hizmeti sunmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. terminal türü.

Buna ek olarak, Openbravo çevrimdışı esneklik sunar, böylece bağlantıda bir kesinti olması durumunda hizmetiniz etkilenmez.

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

ÇEŞİTLİLİĞİNİZDEKİ ÇEŞİTLERİ DAHA VERİMLİ OLARAK YÖNETİN


Ürün çeşitliliği söz konusu olduğunda, mobilya ve dekorasyon perakendecileri, stokladıkları daha fazla ürün çeşitliliği ve çok sayıda ürün varyasyonu nedeniyle artan karmaşıklıkla karşı karşıyadır.

Buna ek olarak, sürekli tasarım gelişimi ve trend değişiklikleri, yeni ürünlerin sürekli olarak piyasaya sürülmesi anlamına geliyor.

Openbravo ile perakendeciler sınırsız sayıda ürün özelliklerine göre tek ürünleri, ürün ağacını, kitleri veya varyantları kolayca yönetebilir, birden fazla fiyat listesine ve ürün yelpazesine atayabilir ve birkaç dakika içinde tüm mağazalara ve terminallere sunabilir.