Moda Perakende için Mobil ve Bulut kullanıma hazır Omnichannel Platformu

GELİŞEN MODA TRENDLERİNDEN ÖNDE OLUN

MODA EĞİLİMLERİNİN GELİŞTİRİLMESİNDE ÖNE GEÇİN

Mükemmel müşteri hizmeti ve trend belirleyici bir alışveriş deneyimi sunun

MOBİL POS İLE ALIŞVERİŞ DENEYİMİNİZİN MERKEZİNE MÜŞTERİLERİNİZ KOYUN


Openbravo, mağazadaki herhangi bir yerde mükemmel müşteri hizmetleri sağlamak için geniş bir destekli satış yetenekleri ile desteklenen her tür cihazdan kullanılabilen tam özellikli ve mobil özellikli bir satış noktası çözümü sunar.


Perakendeciler, müşteri tercihlerine göre ürün önerileri ile sepet boyutunu artırabilir ve birden fazla kritere göre sofistike promosyonlar uygulama esnekliği kazanabilir.

Müşteriler, mobil ödemeleri, RFID veya kendi kendine ödeme terminallerini kullanma seçeneği İle daha hızlı ve daha rahat bir ödeme deneyiminin tadını çıkaracaklar.

Odoo • Text and Image

Zincir Mağazalarınızı doğru şekilde ve kolayca yönetin

Odoo • Image and Text

Daha fazla çeviklik kazanın


Openbravo, moda perakende için esnek bir mobil ve bulut çok kanallı bir platform sunuyor. Gelişmiş platformumuz, moda perakende işletmelerinin düşük maliyetli çok kanallı operasyonların desteklediği çeviklik ve yeniliği artırmalarına yardımcı olan zengin bir perakende özellikleri ve gelişmiş teknik özellikler içermektedir.

Openbravo, müşteri kazanımı ve elde tutma ile yeni ürünler sunma yeteneğini arttırmayı ve hem çevrimiçi hem de çevrimdışı, yenilikçi ve kişiselleştirilmiş farklı alışveriş deneyimleri sunmayı sağlar. Perakendeciler, yeterli stokun doğru zamanda doğru yerde olmasını sağlamak için optimum hedef envanter seviyelerini koruyabilir ve daha düşük BT maliyetleri ile daha fazla çeviklik ve yenilikçilik kapasitesi kazanabilirler.

Rekabetçi olun!


Moda perakendeciliğinde rekabet üstünlüğü çok önemlidir, bu nedenle perakendecilerin, faaliyetlerini daha da optimize etmelerini gerektiren artan fiyat ve marj baskılarıyla mücadele ederken, perakendecilerin iş çevikliği ve tüketici deneyimindeki oyunlarını hızlandırmaları gerekir.

Moda perakendecileri, hızla değişen pazar koşullarına daha hızlı ve etkili yanıt vermelidir. Rekabetten sıyrılmak için, yenilikçilik kapasitesinin temel bir rol oynadığı eşsiz ve çekici çeşitler ve gerçekten farklı bir alışveriş deneyimi sunmaya çalışmalılar.

Odoo • Text and Image

DAHA AKILLI KARARLAR ALIN