Odoo OpenERP Türkçe dili ve yerelleştirme çalışmalarını tamamlayan ilk firma olan Unibravo OpenERP’nin Türkiye Topluluk Lideridir.

Dünya’nın lider Web Tabanlı Profesyonel Çevik ERP Sistemi Odoo (eski adıyla) OpenERP, artık Türkçe ve Türkiye’de! OpenERP Çevik ERP sezgisel ve sofistike iş uygulamaları ile deneyimsiz insanlar için kolay kullanımlı özelliği ile gelen ihtiyacı karşılamaktadır. Bunun ispatı, OpenERP 5.000.000 ‘dan daha fazla indirilmiştir. Çünkü OpenERP açık kaynak kodları, hem geliştiriciler, hem müşteriler, hem de kullanıcı geri bildirimleri ile şekillenmiştir.

Kabul edilen son teknolojiye sahip ve kullanımı kolay olmalıdır. Çoğu eski ERP sistemlerinin gelişimi uzun yıllar sürmüştür çünkü onlar yüksek oranda kullanıcılardan geri bildirim almamışlardır. Bu yüzden çalışanları ve ortakları sistemi kullanmayı reddettiler Bunun bir sonucu olarak, OIP nedeniyle birçok ERP firmalarının uygulamaları kötü kullanılabilirlikden dolayı başarısız oldu.

Tanıdık bir görünüm ve his mantıklı, ilerici adımlar ile ortak görev akışları tasarlayarak, OpenERP, kullanıcılara çok fazla seçenek ve kafa karıştırıcı arayüzler sunarak onları asla yormuyor. Tasarım gereği, OpenERP ihtiyacınız olduğunda size ihtiyacınız olanı bulmanızda yardımcı olmak için sezgisel, basitleştirilmiş navigasyon gibi ürün içi arama üstün yeteneklere sahiptir.

Odoo OpenERP Türkçe çevirisi bizim tarafımızdan tamamlanmıştır. Odoo OpenERP Türkiye lokalizasyonu da ayrıca yapmaktayız.

 

This post is also available in: İngilizce