Odoo Araç Masraf Takip Sistemi

Odoo Araç Masraf Takip Sistemi ile ilgili süreçleri tek bir platformda bir araya getirerek araç yönetimidir. Araçlarınızı, sözleşmelerinizi, maliyetlerinizi, sigortalarınızı ve görevlerinizi ağrı çekmeden yönetin. Odoo Filo Yönetimi Yazılımı araçlarınızla ilgili karmaşık görevleri basitleştirir. Tek bir pencerede tüm araç, iş ve sigorta ile ilgili verilere erişilebilir.

Odoo Araç Masraf Takip Sistemi Araçlarınızla ilgili işinizi kolaylaştırır

Şirket araçlarıyla ilgili özel izleme sistemine ihtiyacınız olmayacaktır – Odoo’nun akıllı uygulamasıyla, birkaç basit tıklamayla filonuzu yakından takip edebilirsiniz. Şirketinizin araçlarının yönetimi için gerekli olan yakıt log kayıtları, maliyetler ve diğer pek çok özellik ile kullanıcı dostu idari sistemimiz aracılığıyla her şeyi yönetin.

Leasing ve diğer sözleşmeleri yönetin

Araçlarınızın tüm sözleşmelerine göz atın ve sözleşmelerin geçerlilik süreleri sona erdiğinde bir uyarı e-postası alın. Sözleşmenizi yenilemeyi (ya da sonlandırmayı) unutmayacağınızdan emin olmak için birkaç görsel araç bulunmaktadır. Araçların çevresindeki hizmetleri düzenleyin ve nitelikli servis sağlayıcılarla iletişim kurun; Faturaları ve notları yönetin. Filonuzu en etkili şekilde yönetmek için şirketinizde bir araç politikası oluşturun ve bir sigorta poliçesi oluşturun.

Tüm masrafları aynı anda takip edin

Her bir filo aracı için şirketiniz tarafından harcanan parayı belirleyin ve takip edin. Finansal kiralama ve hizmet sözleşmeleri gibi sözleşmelerinizin tekrar eden maliyetleri, sözleşmelerde belirtilen sıklıkların her bir döneminin başında otomatik olarak muhasebe hesabınıza eklenirken, yakıt ve onarım gibi diğer tüm maliyetler otomatik olarak raporunuza eklenir.

Analiz ve Raporlama

Belirli bir araçla veya bir tür hizmetle ilişkili tüm masrafları gösterin. Raporlama aracını kullanarak farklı maliyet türlerini (en çok hangi araçların maliyeti, hangi hizmetler hangi araçlarda gerçekleştirildiğini vs.) karşılaştırın. Filo yatırımlarınızı iyileştirmek için her bir aracın etkin bir şekilde geri dönüşüyle ​​ilgili gerçekten yararlı bilgiler edinin.

Odoo Araç Masraf Takip Sistemi son derece ekonomik, güvenilir ve dünyanın en çok kullanılan işletme yönetim yazılımıdır.