Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları (“Koşullar”)

UNIBRAVO tarafından işletilen www.unibravo.com web sitesini (“Hizmet”) (“biz”, “biz” veya “bizim”) kullanmadan önce lütfen Kullanım Koşullarını (“Şartlar”, “Kullanım Şartları”) dikkatli bir şekilde okuyun. ).

Hizmete erişiminiz ve Hizmet kullanımınız, bu Şartları kabul ve kabul etmeniz şartına bağlıdır. Bu Şartlar, Hizmete erişen veya Hizmeti kullanan tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve diğerleri için geçerlidir.

Hizmete erişerek veya Kullanarak, bu Şartlar’a bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz. Şartların herhangi bir bölümüyle aynı fikirde değilseniz, Hizmet’e erişemezsiniz.

Sonlandırma
Şartları ihlal ederseniz, herhangi bir nedenle ve herhangi bir nedenle herhangi bir sebeple veya yükümlülüğümüz olmadan Hizmetimize erişimi anında sona erdirebilir veya askıya alabiliriz.

Şartnamenin, doğaları gereğince fesihten sonra da devam etmesi gereken tüm hükümler, mülkiyet hükümleri, garanti feragatçıkları, sorumlulukların tazminat ve sınırlamaları da dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın sona erdirmeden devam edecektir.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar
Hizmetimiz, sahibi olmadığımız veya bizim kontrolümüz altında olmayan üçüncü taraf web sitelerine veya hizmetlere bağlantılar içerebilir. Üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolümüz yok ve hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Ayrıca, bu tür herhangi bir içerik, mal veya hizmetin kullanımıyla veya bunların güvenirliliğinden kaynaklanan veya bununla bağlantılı olarak ortaya çıkmış herhangi bir hasar ya da kayıp için doğrudan ya da dolaylı olarak herhangi bir sorumluluk üstlenmemizi kabul ve taahhüt ediyorsunuz. Herhangi bir web sitesinde veya hizmette.

Ziyaret ettiğiniz üçüncü şahıs web sitelerinin veya hizmetlerin hüküm ve koşullarını ve gizlilik politikalarını okumanızı önemle tavsiye ederiz.

Geçerli Hukuk
Bu Şartlar, çatışmaların hükümlerine bakılmaksızın, Çin yasalarına uygun olarak yönetilecek ve yorumlanacaktır.

Bu Şartların herhangi bir hak veya hükmünü yerine getirmediğimiz takdirde, bu hakların feragat edildiği kabul edilmez. Bu Koşulların herhangi bir hükmünün bir mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olarak tutulması durumunda, Şartların kalan hükümleri yürürlükte kalır. Bu Şartlar, Hizmetimiz ile ilgili olarak tarafımızdan yapılan tüm sözleşmeyi teşkil eder ve aramızda aramızdaki olabilecek önceden yapılmış tüm sözleşmeleri geçersiz kılar ve değiştirir.

Değişiklikler
Bu Şartları istediğimiz zaman değiştirme veya değiştirme hakkını, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak saklı tutuyoruz. Bir değişiklik önemli ise, yeni şartların yürürlüğe girmesinden en az 30 gün önceden haber vermeye çalışacağız. Maddi bir değişimi neyin teşkil ettiğini kendi takdirimize bağlı olarak belirleyeceğiz. Bu değişiklikler yürürlüğe girdikten sonra Hizmetimize erişmeye devam etmekle veya bu Hizmeti kullanmaya devam edersek, gözden geçirilmiş şartları kabul etmiş sayılırsınız. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, lütfen Hizmeti kullanmayı bırakın.

Bizimle iletişime geçin
Bu Şartlar hakkında herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

Adres: Teknopark / Kayseri, Turkey
Email: info @ unibravo.com
Tel: 0 850 302 7002