Kamu kurumları ve işletmeler için web tabanlı iş akışı çözümü

Kamu kurumları ve işletmeler için web tabanlı iş akışı çözümü hazır. Unibravo’nun desteğini verdiği web tabanlı iş akışı ve iş süreleri yönetimi çözümü olan ProcessMaker BPM v3.2, kamu kurumları ve küçük ve orta boy işletmeler için operasyonel süreçleri kolaylaştırır ve otomatikleştirir.

Kağıt tabanlı süreçlerin yürütülmesinde iş akışlarının kolaylaştırılmasını sağlayan iş süreçleri yönetimi yazılımının partneri olan Unibravo, web tabanlı BPM ürününü yerelleştirdi.

ProcessMaker BPM, özel ve kamu kuruluşlarının, finans, İK ve operasyonlar dahil olmak üzere belge yoğun, onay tabanlı süreçler arası sistemleri otomatik hale getirmesine izin veren AJAX etkin, web tabanlı bir yazılım aracıdır. Birden çok sitede bulunan kullanıcıların iş akışları oluşturmasına ve paylaşmasına, formları özelleştirmesine, işlemleri yönetmesine ve raporlamayı geliştirmesine olanak tanır.

Kamu kurumları ve işletmeler için web tabanlı iş akışı çözümü

Kamu kurumları, Küçük ve orta boy işletmeler için maliyet etkin bir şekilde iş akışlarına ihtiyaç duyan iş süreçleri için tasarlanmıştır:
  • Yönetici ve finans – kredi başvuruları, satınalma talepleri, talep formları.
  • Operasyonlar – yardım masası istekleri / cevapları, denetim formları, anket formları, erişim yetkileri talepleri, mühendislik değişikliği talepleri.
  • Kamu Kurumları / Belediye Yönetimi – İş Takibi, Ruhsat ve izin başvuruları, teklif istekleri, pazarlama ve satış – pazarlama fonları kullanım talepleri ve raporları, teminat onayı, özel fiyatlandırma onayı, sözleşme on-boarding, üretim ve yönetim raporları.
  • İnsan Kaynakları – yardım yönetimi, personel işe alımı, işten çıkarma ve kiralama.

BPM Yazılım kurulum süreci

hem Linux hem de Windows platformları için kullanılabilen yazılımın sürümleri ile kullanımı kolay bir yükleyici aracılığıyla basit ve kolaylaştırılmıştır. BPM yazılımı ayrıca basit kuruluma, kullanımı kolay bir arayüz tasarımına sahiptir ve teknik olmayan işletme sahipleri için uygundur.

ProcessMaker

ProcessMaker BPM, GNU Affero GPL v3 açık kaynak lisansı altında yayınlanmaktadır, bu yüzden kaynak kodu tüm kullanıcılar tarafından erişilebilir ve lisanslama gereksinimlerini karşılayan modifikasyonlar kabul edilebilir. Kurulum süreci, hem Linux hem de Windows platformları için kullanılabilen yazılımın sürümleri ile kullanımı kolay bir yükleyici aracılığıyla basit ve kolaylaştırılmıştır.

Mimarisi

Yazılımın tam hizmet odaklı mimarisi (SOA), müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), iş zekası (BI), içerik yönetimi (CMS) ve kurumsal kaynak planlaması (ERP) sistemleri ile doğrudan bağlantı kurmasını sağlayan Web Services arayüzü ile tasarlanmıştır. Workflow yazılımımız, popüler açık kaynak LAMP (Apache / MySQL / PHP) yığınında yerleşik tamamen web tabanlı bir AJAX-etkinleştirme uygulamasıdır. Kullanıcılar, kendi formlarını, dokümanlarını ve iş kurallarını oldukça modüler bir ortamda tasarlayabilirler. ISV’ler, iş akışı işlevselliği eklemek için BPM yazılımını mevcut yazılımla entegre edebilir.

Colosa, yazılımı basit kurulum, teknik olmayan işletme sahipleri için uygun, kullanımı kolay bir arayüz tasarımı oluşturdu. Forumlar, wiki belgeleri, sorun izleme ve bloglar dahil olmak üzere açık kaynak topluluğu içinde iletişimi kolaylaştıracak birçok şey…

Düşüncemiz!

“2017 yılında ProcessMaker BPM’in Türkiye’de sunmaya başladık. ve günlük ve sıradan iş süreçlerini basitleştirmenin bir yolunu arayan işletmeler ve kamu kuruluşlarından büyük bir artış gördük. KOBİ’ler için tasarlanan ProcessMaker BPM & Workflow sistemi, kamu kurumlarının ve işletmelerin operasyonlarını otomatikleştirmesi için basit ama güçlü bir yol sunuyor. İş akışı çözümleri için büyük bir fırsat var. KAMU ve KOBİ sektöründe anahtar rol oynamayı ve işletmeler tarafından şu anda yapageldikleri evrak işlerini ortadan kaldırmayı planlıyoruz.”

STREAMLINE İLETİŞİM VE SÜREÇ İŞLEMİNİN KULLANIMI İLE İLGİLİ ARTIŞ

İşletmenizi yenileyen ve hata payı marjını düşürecek büyüyen bir trend

İşlerini geliştirdikleri her sektörde liderliklerini korumak isteyen şirketler, inovasyonun zirvesinde kalmak ve onlara rakiplerinin ve dahili süreçlerinin önünde kalabileceklerini garanti edecek BT ​​çözümleri uygulamak, mümkün olduğunca verimli ve üretken olacaklardır.

Process Maker, açık kaynak kodlu bir BPM (Business Process Manager), iş süreçlerini dijital hale getirmek ve farklı projelerdeki ortak çalışanlar arasındaki işbirliğini geliştirmek için en iyi yazılım çözümlerinden biridir. BPM’ler “operasyonel mükemmelliği ve iş çevikliğini artırarak kurumsal performansı artıran bir disiplin” olarak tanımlanmaktadır ve bu, Süreç Yapıcıyı ve şirketlere getirdiği şeyleri tanımlamak için daha uygun olamaz. Bu çözüm tasarım ve otomasyon sürecine başarılı bir şekilde yardımcı olacaktır. iş süreçleri, ayrıca elektronik makbuzlar, mektup, onaylar, faturalar ve sözleşmeler oluşturmak için kullanılan bir belge oluşturucuya sahiptir.