Johnson Controls, global olarak çeşitlendirilmiş teknoloji ve 150’den fazla ülkedeki müşterilere hizmet veren endüstri lideridir.
168.000 çalışanı binaların enerji ve işletim verimliliklerini; kurşun-asit otomotiv aküleri ve hibrit ve elektrikli araçlar için gelişmiş aküleri; ve otomobiller için dahili sistemleri optimize etmek için kalite ürünleri, hizmetleri ve çözümleri yaratır.

Johnson Controls, inşaat ve otomotiv sektörlerinde global olarak farklılık yaratmış bir şirkettir. Bu pazarlarda üç iş birimiyle faaliyet göstermektedir:

 

Building Efficiency

Building Efficiency 
150’den fazla ülkede yer alan ofisleriyle, bir milyonun üzerindeki müşteri için enerji verimliliğini artıran ve işletim maliyetlerini azaltan ürünler, hizmetler ve çözümler sunuyor.

 
Automotive Experience

Automotive Experience
Johnson Controls, otomotiv koltuklarında, tavan sistemlerinde, kapı ve gösterge panellerinde ve iç mekan elektroniğinde global liderdir.

 
Power Solutions

Power Solutions
Johnson Controls Power Solutions, kurşun asitli otomotiv akülerinde ve Marş-Durdurma, hibrit ve elektrikli araçlar için gelişmiş akülerde küresel liderdir.