İddia ediyoruz ki ProcessMaker BPM, iş akışlarınızı ve iş süreçlerinizi dijitalleştirmeniz için en iyi yazılımlardan biridir

En çok neyi seversin?

“ProcessMaker BPM, iş sürecinizi dijitalleştiren en iyi yazılımdır” demeliyim. İş Akışlarımızı ve iş süreçlerimizi kontrol etmemize yardımcı olmak ve siparişleri daha kolay takip etmek için için kullanıyorum. Geleneksel bir endüstrideyiz. Çalışma sürecimizi dijital hale getirmek için süreç yönetimi kullanıyoruz. Şimdi online sipariş verme sistemi oluşturmak için kullanıyoruz. Tüm ürünlerimiz özelleştirildiğinden, müşterilerimize sipariş vermeden önce tüm ayrıntıları belirtmelerine yardımcı olacak bir süreç oluşturabileceğimiz esnek bir sisteme ihtiyacımız var. ProcessMaker mükemmel bir seçenek!

Peki neyini sevmiyorsunuz?

Söylemesi zor. Benim ve müşterilerim için mükemmel çalışıyor. Bir öneri önermek zorunda kalırsam, çok dilli kullanıcı arayüzünde biraz geliştirme yapılırsa iyi olur.

Ürünün özelliklerini dikkate alarak, ürünü başkalarına önerir misiniz?

Processmaker, esneklik gerektiren ve proses kontrolünü özelleştiren iş için kesinlikle en iyi çözümdür. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ürünle hangi problemleri çözüyorsunuz? Ne gibi faydalar elde ettiniz?

Müşterilerimizin siparişlerini online olarak verebilmeleri için kullanıyoruz. Biz geleneksel endüstriyiz ve standart olmayan ürünler sunuyoruz. Müşterimiz Sipariş vermeden önce tüm gereksinimlerini belirtmeleri için buna gerçekten ihtiyacımız var. Proses üreticisi bu problem için mükemmel bir çözüm!