iş Akışı Hazırlama Programı

ProcessMaker Workflow iş akış yazılımı ve Camunda Modeler, BPMN Süreç şemalarını, CMMN Case şemalarını ve DMN Karar tablolarını düzenlemek için kullanılan bir iş akışı hazırlama programı ve masaüstü uygulamasıdır. Kullanımı çok kolaydır, yani iş analistleri, aynı şemalarda çalışan süreç geliştiriciler onu da kullanabilirler.

iş Akışı Hazırlama Programı

Camunda Modeler is a desktop application for editing BPMN process diagrams, CMMN case diagrams and DMN decision tables. It is very easy to use, which means that business analysts can use it as well as developers, working on the same diagrams.

OS Download Link
Windows 32bit camunda-modeler-1.10.0-win32-ia32.zip
Windows 64bit camunda-modeler-1.10.0-win32-x64.zip
Mac camunda-modeler-1.10.0-darwin-x64.tar.gz
Linux 32bit camunda-modeler-1.10.0-linux-ia32.tar.gz
Linux 64bit camunda-modeler-1.10.0-linux-x64.tar.gz

 

ProcessMaker  Hakkında

ProcessMaker, iş akış sistemi ve BPM Yazılımıdır. ProcessMaker, veri ve sistemler arasındaki bilginin akışını artıran form tabanlı onaylanmış iş akışlarınızı ve iş süreçlerinizi istediğiniz şekilde otomatikleştirir. ProcessMaker 1,000,000 kere indirildi ve şu anda dünyanın dört bir yanındaki binlerce şirket tarafından kullanılmaktadır. ProcessMaker, 5 farklı kıtada 35’in üzerinde iş ortağından oluşan bir ağa sahiptir. ProcessMaker Döküman ve iş Akışı Yönetim Sistemidir.

Alfresco Hakkında

Alfresco 2005 yılında, içeriği yönetmek için yeni nesil, açık kaynak kodlu platformu ile kurumsal içerik yönetimi pazarında 1 numara olmak için oluşturuldu. Bugün, Alfresco kurumsal içerik çözümleri ile 75 ülkede 2.700 işletmede dört milyar belgeyi yöneten 7 milyon kullanıcıya sahip.

Alfresco müşterilerinin içerik odaklı iş süreçlerini Alfresco ECM platformunu kullanarak kendi iş çevikliklerini nasıl artırdıklarını ve bu süreçte nasıl zamandan ve paradan tasarruf ettiklerini öğrenin.

Canva’nın ücretsiz ve çevrimiçi grafik araçlarını kullanarak verilerinizi görsel anlamda çekici grafikler halinde sunun

Tablo ve grafikler; farklı numaraları karşılaştırırken, belirli bir zaman dilimi içindeki değişimleri izlerken, bir ya da daha fazla veri grubu arasındaki ilişkileri gösterirken veya bir kuruluşun yapısını resimlerle anlatırken verilerinizi görsel ve kolayca anlaşılabilen bir hale getirmenin harika bir yoludur.

Canva sayesinde bir grafik tasarımcıyla çalışmak zorunda kalmadan profesyonel kalitede grafikler tasarlayabilirsiniz. Canva sizin yerinize tüm işleri yapar: Etiket ve değerlerinizi yazmanız ya da bunları bir belgeden kopyalayıp yapıştırmanız yeterlidir. Sonrasında arkanıza yaslanıp Canva’nın özel bir tablo veya grafik oluşturmasını izleyebilirsiniz. Venn Şemaları, Organizasyon Şemaları ve Zihin Haritaları gibi yapısal grafikler için sunduğumuz hazır şablonları, Canva’nın güçlü ancak kullanımı kolay tasarım araçlarını kullanarak dilediğiniz kadar özelleştirebilir ve düzenleyebilirsiniz. Kaynak: https://www.canva.com/tr_tr/sema/

ProcessMaker BPM & Workflow (iş akışı hazırlama programı) ve iş süreçleri yönetimi olan BPM yazılımı konusunda  bize ulaşın: UNIBRAVO iletişim

iş akışı hazırlama programı ile ilgili aramalar

iş akış şeması örnekleri
iş akış şeması örneği excel
iş akış diyagramı nasıl çizilir
iş akış şeması hazırlama rehberi
akış diyagramı programı indir gezginler
online akış diyagramı çizme
word akış şeması oluşturma
süreç akış şeması nedir

iş akışı ile ilgili aramalar

iş akışı yönetimi
iş akışı örnekleri
iş akış tekniği nedir
iş akış yönetimi nedir
iş akışı şeması nasıl hazırlanır
iş akışı hazırlama programı
iş akış şeması örneği word
imalatta iş akış türleri