Eğer web tabanlı Online BPM ve iş akış programı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Arka ofis işlemleriniz ve iş verileriniz için tek bir platforma mı ihtiyacınız var? İşte size açık kaynak BPM (İş Süreci Yönetimi) ve İş Akışı Yazılımı olan ProcessMaker. İş akışı ve iş süreci otomasyonu için Dünyanın önde gelen açık kaynak iş süreçleri yönetimi Online Open Source BPM platformu ProcessMaker ile iş süreçlerinizi alıp güzel bir şey haline getiriyoruz.

İş Akış Programı ProcessMaker’ın 3 Sürümü vardır ;

  • Açık Kaynak Sürümü (Online Open Source BPM olarak Bulutta veya kendi Sunucunuzda barındırabilirsiniz, ücretsiz lisans sürümüdür. Lisans ödemeniz gerekmez. Web tabanlı çalışır, istediğiniz tarayıcıdan ve istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Mobile Uygulamaları da mevcuttur.)
  • Enterprise Cloud Sürümü
  • Kurumsal “On-Premise” Abonelik Sürümü.

Açık Kaynak İş Akış Programı: ProcessMaker

Demo İstek Şimdi

ProcessMaker Açık Kaynak BPM ve  iş akış programı, kritik olmayan ortamlarda çalışan Geliştiriciler için önerilir.

Açık Kaynaklı ProcessMaker BPM ve İş Akış Programı Hakkında

ProcessMaker şirketi, ProcessMaker Online Open Source BPM İş Akışı Yazılımının geliştiricisidir. ProcessMaker, veri ve sistemler arasındaki bilginin akışını artıran form tabanlı onaylanmış iş akışlarınızı otomatikleştirir.  ProcessMaker 1,000,000 kereden fazla indirildi ve şu anda dünyanın dört bir yanında binlerce şirket tarafından kullanılmaktadır. ProcessMaker, 5 farklı kıtada 35’in üzerinde ortaktan oluşan bir ağa sahiptir.

iş akış programı ve iş süreci sistemi için açık kaynaklı bir platform Online Open Source BPM: ProcessMaker

Online Open Source BPM İş Akış Çözümümüz, tüm endüstri kategorileri arasında büyük talep görüyor. BPM iş akış programımız, çeşitli rakip endüstrilerin en son piyasa trendlerine göre iş ve finansal standartlarını iyileştirmek için kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir. Bunlar, çeşitli iş süreçlerini etkin bir şekilde yönetmek için en iyi araçları içerir ve bu da daha iyi iş fırsatları yaratmaya yöneliktir. Herhangi bir işletmede bir BPM iş akış programı paketinin kurulması, dolayısıyla, karşılık gelen ekonomik ön plandaki azami kârları ve daha verimli iş için son derece önemlidir.

İş süreci yönetimi yazılımı öncelikle insanların çeşitli iş süreçlerini tasarlama, geliştirme, analiz etme, değiştirme ve test etme platformu sağlama amacına hizmet eder. Oldukça doğru bir uygulama için bir iş süreci yaşam döngüsünün çeşitli aşamalarının etkili simülasyonunu kolaylaştırır. Böylece, süreç yürütülürken oluşturulan günlükler, potansiyel darboğaz şekilleri, boşluklar ve diğer verimsizlikler için analiz edilir.