Hizmet Sektörü için ERPNext

Hizmet Sektöründe koşturan şirketler için ERPNext. Hizmet Sektörü için ERPNext kullanın ve Firmanızı Yönetin ve Büyütün.

Projeler Ve Zaman Çizelgeleri

ERPNext’te tüm projeler Görevler, Zaman Çizelgeleri, Giderler, Satın Almalar, Bütçeler ile bağlantılıdır, böylece faaliyetlerinizin tam bir görünümünü elde edersiniz. Fatura ve Bordro, her şeyi birbirine bağlamanızı kolaylaştıran projelere de derinden bağlıdır.

ERPNext Projeler Ve Zaman Çizelgeleri ekranı

Ekran görüntüsü sadece ERPNext’in nasıl kullanılacağını gösterir, gerçek verilere sahip değildir

Fatura Ve Faturalama

ERPNext’te fatura ve alacak takibi, maliyelerinizin üstünde kalmanıza yardımcı olur. Proje bazlı hesaplamalar, her projenin karlılığını parmaklarınızın ucuna getirmenize yardımcı olur.

erpnext Fatura Ve Faturalama ekranı

Ekran görüntüsü sadece ERPNext’in nasıl kullanılacağını gösterir, gerçek verilere sahip değildir

İK, İzin Ve Bordro

Çalışanlarınız doğrudan ERPNext aracılığıyla yaprak ve talep masrafları için başvurabilirler. Bütün bunlar bordro ve muhasebe ile sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir. ERPNext ayrıca işe alım, değerlendirmeler, eğitimler ve çok daha fazlasını yönetmenize yardımcı olur.

ERPNext ekranı

CRM Ve Satış

Tam entegre bir satış yönetim sistemi ile Leads, Opportunities’i takip edebilir, Quotes gönderebilir, Siparişlerinizi yönetebilir ve ERPNext’te gerçekleştirebilirsiniz. Daha fazla anlaşmayı kapatabilmek için uyarıları ayarlayabilir ve doğrudan sistemden e-posta gönderebilirsiniz.

ERPNext CRM Ve Satış ekranı

Yardım Masası Ve Desteği

Gelen destek e-postalarınızı ERPNext’e bağlayarak, projelerdeki açık sorunları takip edebilir ve müşterilerinizin zamanında yanıt vererek mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca yardım makaleleri oluşturabilir ve müşterilerinizin ihtiyaç duydukları şeyi daha hızlı almasını sağlayacak bir destek portalı oluşturabilirsiniz.

"ERPNext

150’den fazla ülkede bulunan kullanıcılar tarafından güvenilen

Çok fazla ERP’yi denedikten sonra, ERPnext’in kullanım kolaylığını sevdim. Diğer ERP’lerin kullanımı ve öğrenmesi çok zordu. ”Alcon’da insanlar geleneksel excel / word dosyaları üzerinde çalışıyorlardı. Herkesin açık kaynak platformuna dayanan ERPNext’i kullanması zordu; Ancak, kullanıcı dostu bir arayüz gördüklerinde sevdiler ve kullanmaya başladılar.