BİZ KİMİZ?

Open Source yazılımlarında deneyimli ve açık kaynağa tutkulu bir ekibimiz var. Sizin için en iyi ürünleri seçtik, çevirdik ve kullanımıza sunduk… Bütün bunlar ücretsiz ve sınırsız!

Her şirketin, iş verimliliğini artırmak ve geliştirmek için BPM ve CRM teknolojilerini kullanabilmelerini istiyoruz.

Hizmetlerimizi mümkün olduğunca sizin ve diğer kullanıcılarınıza yararlı hale getirebilmek için çalışıyoruz.

Niçin Bizimle Çalışmalısınız;

Açık Kaynağa Gönül Vermiş,
Dünyadaki en popüler iş uygulamalarına destek veren,
Açık Kaynak Kodlu Yazılımların lokalizasyon çalışmalarını tamamlayan,
Kurulum, Eğitim ve Destek verebilen uzman deneyime sahip bir ekibe sahibiz.
“Vizyonumuz, Open Source Sistemleri Türkiye’de en çok sevilen ve tercih edilen sistemler haline getirmektir.”

“Misyonumuz, Dünyada en çok tercih edilen Open Source Sistemleri sunarak KOBİ’ lerin verimliğini ve karlılığını artırabilmeleri için onların gelişmelerine ve büyümelerine katkıda bulunmaktır.”

Biz Ne yapıyoruz?

UNIBRAVO özelleştirilmiş kurumsal açık kaynak BT çözümleri ve hizmetleri sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. 2007 yılından bu yana, etkili maliyet, yüksek kalite ve açık kaynak iş uygulamaları ve teknolojileri ile entegre BT çözümleri ile müşterilerimize hizmet vermeye gayret ediyoruz. BRAVO BPM (İş Akışı ve İş Süreçleri Yönetimi), BI (İş Zekası), CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), ERP (Kurumsal Kaynak Planlama), Alfresco ECM, CMS Joomla Web Siteleri, Magento ve PrestaShop E-ticaret Yazılımları gibi kaliteli kurumsal BT çözümlerini sunmaya odaklanmıştır.

Open Source yazılımlarında deneyimli ve açık kaynağa tutkulu bir ekibimiz var.

Biz Kimiz?

Açık Kaynak ve Akıllı İş Uygulamaları Danışmanı : UniBravo

2008 yılından beri yazılım sektöründe adını duyurmaya başladı ve açık kaynak kodlu bpm, crm, dms, ecm, erp, iş ve süreç yönetimi yazılımları üzerine projeler geliştirmektedir. 1 mühendis ve 2 işletme ağırlıklı eğitim programlarından mezun 3 kişilik bir kadro ile faaliyetlerine başladı. Amerika menşeili ProcessMaker BPM, İş Süreç Yönetim sisteminin, İspanya menşeili 2006 yılında kurulan Openbravo S.L. şirketinin OpenbravoERP sisteminin, Amerika menşeili 2005 yılından beri faaliyet gösteren Alfresco Inc.’ın Alfresco ECM platformunun, Fransa menşeili 2005 yılında kurulan Tiny Inc’nin Odoo (eski adıyla OpenERP) sistemini Community Partneri olarak yeni bir iş konusunu ürün ve çözüm ailesine katmıştır. UNIBRAVO müşterilerine en uygun çözümü, yüksek kalite, kısa zaman ve uygun maliyetle sunmayı başardı. Standartlaşmış proje inşa mimarisi ile inovasyonunu sürekli geliştiren örnek bir yapıya sahiptir. Tüm projelerini müşterilerine knowhowunu aktararak, en yüksek katma değeri üretme felsefesi ile gerçekleştirmektedir. Unibravo açık kaynak yazılım bilinirliliğini artırmak ve yerel çözümler geliştirmek adına özenle çalışmaktadır.

Biz Ne yapıyoruz?

UniBravo açık kaynak kodlu uygulamalar geliştirmekte ve çeşitli open source projeler üzerinde danışmanlık sağlamaktadır. UniBravo tüm popüler açık kaynak kodlu ürünlerin uygulamalarını yaptı ve bunlar üzerinde çalıştı. Biz açık kaynak kodlu iş uygulamalarını işlerinde kullanmak isteyen müşterilerimize yardımcı olmak için varız. UniBravo kendi emekleriyle yoluna devam etmektedir. Yıllara dayanan deneyimi ve açık kaynak kodlu işletme yazılımlarına adanmış kadrosu ile Türkiye’nin önde gelen yazılım markalarından biri olma adayıdır. Amacımız Açık Kaynak Kodlu Yazılım danışmanlığında en iyi olmaktır.

Temel amacımız, teknolojinin en son yeniliklerinden faydalanılarak hazırlanmış, sektörel ihtiyaçlara uygun olan open source iş çözümü yazılımlarını terminolojisine uygun olarak çevirmek, geliştirmek ve insanımızın kullanımına sunmaktır. Özellikle Kurumsal kaynak planlamasının birer parçası olan Satış, Satınalma, Finans, Lojistik, Üretim, MRP (Malzeme İhtiyaç Planlaması), Proje Yönetimi modülleri ile Doküman Yönetim Sistemi.

Yaptığımız çalışmalardan bazıları

Dünyada birçok firmaya çözüm sunan open source iş uygulaması yazılımlarının çevirilerini tamamlamış bulunmaktayız. Bunlar; AlfrescoECM, KnowledgeTree, ProcessMaker, OpenERP, Odoo, Openbravo ERP, Adempiere ERP, Compiere ERP ve xTuple ERP. Amacımız bu çözümler ile işletmelerin iş süreçlerini disipline ederek, yeniden yapılanmalarına katkıda bulunmakdır. ERP, BPM ve DMS Çözümlerindeki Modüller; Finansal Yönetim, Malzeme Yönetim Sistemi, Üretim Yönetim Sistemi, Satınalma ve Satış Yönetim Sistemi, Bakım Yönetim Sistemi, Proje ve Hizmet Yönetimi, Döküman Yönetimi ve diğer E-Business modülleri.

Açık kaynak kodlu iş çözümlerini kullanan şirketler, karar alma-uygulama süreçlerini etkin kullananarak global ortamlarda çok daha fazla rekabetçi olabilirler. ERP desteği şirketlere; ne kadar hammadde alacağı, siparişi kaç günde tamamlayıp teslim edebileceği gibi sürekli değişim gösteren operasyonel sonuçları, elektronik ortam yardımıyla hızla güncelleyerek, müşterilerine anında cevap verebilmelerini sağlamaktadır. Aynı anda birçok işi yönetmek veya tatilden şirketi yönetmek ifadeleri söylem olmaktan çıkarak kullanılabilir bir sistem haline dönüşmektedir.

Bizim işimiz, Open Source olan ERP, CRM ve DMS çözümlerini dünyadaki gelişmeler yönünde sürekli takip etmek, onları türk piyasa terminolojisine uygun olarak çevirmek, iş ortaklarımızın geleceğe dönük olan ihtiyaçlarını önceden görüp fonksiyonel çözümler üreterek stratejik hedeflerini gerçekleştirmelerine destek olmaktır.

Bugüne kadar bizi destekleyen iş ortaklarımıza bir kez daha teşekkür ediyor ve sizleri de iş ortağımız olarak aramızda görmek istiyoruz.

Thank you for shopping at UNIBRAVO Website.

Digital products

We do not issue refunds for digital products once the order is confirmed and the product is sent.

We recommend contacting us for assistance if you experience any issues receiving or downloading our products.

If you have any questions about our Returns and Refunds Policy, please contact us:

By email: unibravo.com

By visiting this page on our website: https://www.unibravo/contactus

Disclaimer: All registered trade marks, company names and brand names used on this website are the property of their respective owners.