Groupe Rand moda sektöründeki dijital dönüşümünü Openbravo ile hızlandırıyor!

Lille, Fransa, 7 Mart 2019 – Çevik ve yenilikçi perakendecilik için küresel çok kanallı platform satıcısı Openbravo, bugün Groupe Rand tarafından yeni bir sözleşme imzaladığını duyurdu. Sözleşme, Openbravo Cloud‘u kullanarak Openbravo yazılımının dağıtımını ve şirketin merkezinde ve Fransa, İspanya ve İtalya’daki tanınmış markaları Lollipops ve Balaboosté’ye ait 43 mağazada uygulama hizmetlerini kapsamaktadır. Groupe Rand moda sektöründeki dijital dönüşümünü Openbravo ile hızlandırıyor.

Bu stratejik proje, Groupe Rand’ın moda takı ve aksesuarlarındaki işlerinin dijital dönüşümünde ilerlemesini sağlayacaktır. Şirket, perakende satış operasyonlarını modernize edecek, tüm mağazalardaki müşteri deneyimini mobil POS ile geliştirecek ve çok kanallı stratejisini hızlandıracak yeni özelliklerle inovasyon stratejisini güçlendirecek.

Groupe Rand Openbravo Mağaza Perakende Yazılımını seçti

 

Groupe Rand CIO’su Marc Aimonino

“Openbravo’nun işlevsel kapsamından ve işimizin çeviklik kazanmasını ve önemli BT maliyet tasarruflarını gerçekleştirmesini sağlayacak bulut ve mobil teknoloji platformunun esnekliğinden özellikle etkilendik.”

“Perakende işimizdeki dijital dönüşümümüzü hızlandırmak için Openbravo ile bu sözleşmeyi imzaladığımız için mutluyuz” dedi.

 

 

Openbravo’da Fransa ve Kuzey Avrupa Müdürü Bruno Menteaux, “Fransız modasında tanınmış bir lider olan Groupe Rand ile bu yeni projeden çok memnunuz. Bu, bulut tabanlı çok kanallı çözümümüzün, Fransız pazarındaki diğer eski perakende yazılım oyuncularına kıyasla sağladığı değeri doğrulamaktadır.”

“Openbravo tarafından sunulan esneklik mevcut sistemin çok hızlı bir şekilde değiştirilmesini sağlayacak, böylece şirket yeni büyüme stratejisine hızla odaklanabilecek.”

 

Groupe Rand Openbravo Mağaza Perakende Sistemini seçti!

 

Groupe Rand hakkında

Süslü mücevher ve beş kuşaktır moda aksesuarları pazarında Parisli lider olan Groupe Rand, yenilik ve geleneksel teknik bilgi arasındaki bağı desteklemeye devam ediyor.

Aynı adreste 80 yıldan fazla süredir Paris’in merkezinde bulunan Groupe Rand, dünya çapında 12 ülkede 11.000’den fazla satış noktasında bulunmaktadır. 700’den fazla çalışan, şirketi kurucu değerleri etrafında geliştirmeye adamıştır: tutku, sadakat, saygı ve yenilik.

 

Openbravo hakkında

Openbravo çevik ve yenilikçi perakendecilik için küresel bir çok kanallı platform satıcısıdır. Openbravo Commerce Cloud, kapsamlı çok kanallı yetenekler sağlayan bulut tabanlı çok kanallı bir platformdur. Perakendecilerin daha hızlı ve daha hızlı yenilikler yapmalarına ve değişimi daha verimli yönetmelerine olanak tanıyan, oldukça esnek, mobil özellikli bir teknoloji platformu üzerine kuruludur.

60’tan fazla ülkedeki müşterileri ve 16.000’den fazla arka ofis kullanıcısı ve şu anda çözümlerini kullanan 25.000 satış noktası ile Openbravo, piyasadaki en esnek çok kanallı platformunu sunmaktadır. Openbravo’nun Fransa, Dubai, Hindistan, Meksika ve İspanya’da ofisleri var.

Daha fazla bilgi için www.openbravo.com adresini ziyaret edin.

Groupe Rand Openbravo Mağaza Perakende Yazılımını seçti