Gelen Giden Evrak Kaydı ve Takibi iş süreci

Grup Şirketlerinde, şirketin tüm alt firmalarında, firmalara gelen veya giden evrakların, postaların, finansal veya finansal olmayan; evrak, kargo, koli vb. gönderilerin kaydı, firma içinde dolaşımı, takibi ve onay süreçleri ProcessMaker BPM ile takip edilebilir. Gelen Giden Evrak Kaydı ve Takibi iş süreci ‘niz BPM sistemi ile modellenebilir.

Örneğin sizin de şirketinizde gelen evrak ve koliler, resepsiyondan kabul ediliyor sonrasında şirket içinde ilgili kişilere dağıtılıyor mu? Gelen posta bir evrak ise ve bu evrak fatura veya sözleşme gibi finansal değeri olan kıymetli bir evrak ise bu durumda şirketler grubu içinde ilgili departmanlar arasında belirli bir akış ile gezmesi gerekiyor mu? İşte böyle bir sürecin takip edilmesi ve raporlanması için bir BPM yazılımına ve iş süreci modeline ihtiyacınız var demektir.

BPM yazılımının devreye alınmasıyla, tüm şirketler için evrak akış prosedürleri ve standartları belirlenir ve şirket içinde yayınlanır. Bu prosedürlere göre evrak akış sürecleri ProcessMaker BPM üzerinde modellenir.

Eğer sizin de bir Gelen Giden Evrak Kaydı ve Takibi iş süreci projeniz varsa bunu BPM ile çözebiliriz.

Tüm belge ve süreç yönetimi görevleri için Alfresco ECM

Tüm belge ve süreç yönetimi görevleri için Alfresco ECM‘yi kullanmak, operasyonel maliyetleri düşürmeye, belgelerin karışıklığından kaçınmaya yardımcı olur; bu da, tüm süreci aynı anda netleştirir ve kolaylıkla yönetilebilir kılar.

Kayıtlar, belge kayıtları oluşturmalarına ve belgeye sahip oldukları kadar çok dosya eklemelerine izin verir.
Kayıt sayfasında, kullanıcılar belgenin tüm özelliklerini, dosyalarını ve ilişkilendirmelerini, tam sürüm geçmişi ve belgenin bir parçası olduğu veya iş akışının bir parçası olduğunu görebilirler.
Kullanıcılar otomatik numaralandırmayı etkinleştirebilir ve belgelerin özelliklerini doldurmak için harici ve dahili ana verileri kullanabilir.

Belge Kayıt iş akışını kullanarak kayıtlara belge paketi ekleyebilir ve paketi işlemek için bir görev atayabilirsiniz.
Alfex, şablonlardan docx formatında standart belge üretme motorunu içerir.

Bize Ulaşın!

This post is also available in: İngilizce