Entegre ERP
OpenERP inşaat firmaları için satış gücü otomasyonunun yanı sıra; Satış Yönetimi, Proje Yönetimi, Ürün (Konut) Yönetimi, Finans Yönetimi, Doküman Yönetimi, Filo Yönetimi gibi inşaat ve gayrimenkul sektörü için önemli olan iş süreçlerinizi yönetebileceğiniz web tabanlı bir platformdur. Bu özellikler ile entegre ibr Konut sektörü için harika bir ERP yazılımıdır.

Çoklu Proje Yönetimi
OpenERP ile kaç farklı gayrimenkul projeniz ve bunların hangi bölgelerde olduğu önemli değildir. Satış ofislerinizi merkezle entegre ederek kontrolü ele almış olursunuz.

Bilgi ve Doküman Yönetim Sistemi
OpenERP entegre belge yönetim sistemine sahiptir. Satış süreciniz ile ilgili tüm belgelerinizi saklar.

Satış Yönetim Sistemi
Satış yönetimi firmalar için teklif modülü önemli bir özelliktir. Bu özellik müşterinizin ödeme gücüne, vade imkanına göre ve belirtilen oranlarla hesaplamalar yaparak müşterinize sunabilir gelecekte kullanmak üzere saklayabilirsiniz.

Performans Yönetim Sistemi
Projelerinize satış hedefleri koyarak bunların gerçekleşme oranlarını takip edebilirsiniz. Satış hedeflerini proje, satış ofisi ve personel bazında oluşturulabilir, metrekare, adet, tutar birimlerine göre yönetebilirsiniz.

Pazarlama Yönetim Sistemi
Pazarlama faaliyetleriniz için ayırdığınız bütçeleri yönetebilir bu faaliyetler sonucunda elde ettiğiniz müşteri geri dönüşlerini raporlayabilirsiniz. Her bir müşterinin pazarlama maliyetini hesaplayabilirsiniz.

Detaylı Yetkilendirme
OpenERP’de çok detaylı yetkilendirme mevcuttur. Yetkiler proje bazlı, ekip bazlı, ve kullanıcı bazlı yapılabilir. Merkez ofis tüm projeleri yönetirken her bir ofis sadece kendi müşterisini ve projesini görebilir. Kullanıcıları her bir modülde, ekleme silme ve düzeltme özellikleri ile yetkilendirebilirsiniz. Finansal kayıtların olduğu bölümlerde silme işlemi çalışmaz. Sadece iptal işlemi vardır, iptal edilen kayıtlar tüm ekranlarda işaretlenir.

OpenERP Gayri Menkul Sistemi: Gayrimenkul Satış programı ve Konut Satış Yazılımı.  Ayrıca Gayrimenkul ve Konut Sektörü için Pazarlama ve Satış işlemleri için CRM çözümleri