Filo Yönetimi Yazılımı

Filo Yönetimi Yazılımı

Odoo Filo Yönetimi Yazılımı ile ilgili süreçleri tek bir platformda bir araya getirerek araç yönetimidir. Araçlarınızı, sözleşmelerinizi, maliyetlerinizi, sigortalarınızı ve görevlerinizi ağrı çekmeden yönetin. Odoo Filo Yönetimi Yazılımı araçlarınızla ilgili karmaşık görevleri basitleştirir. Tek bir pencerede tüm araç, iş ve sigorta ile ilgili verilere erişilebilir.

Filo Yönetimi Uygulaması araçlarınızla ilgili işlerinizi kolaylaştırır

Şirket araçlarıyla ilgili özel izleme sistemine ihtiyacınız olmayacaktır – Odoo’nun akıllı uygulamasıyla, birkaç basit tıklamayla filonuzu yakından takip edebilirsiniz. Şirketinizin araçlarının yönetimi için gerekli olan yakıt log kayıtları, maliyetler ve diğer pek çok özellik ile kullanıcı dostu idari sistemimiz aracılığıyla her şeyi yönetin.

Leasing ve diğer sözleşmeleri yönetin

Araçlarınızın tüm sözleşmelerine göz atın ve sözleşmelerin geçerlilik süreleri sona erdiğinde bir uyarı e-postası alın. Sözleşmenizi yenilemeyi (ya da sonlandırmayı) unutmayacağınızdan emin olmak için birkaç görsel araç bulunmaktadır. Araçların çevresindeki hizmetleri düzenleyin ve nitelikli servis sağlayıcılarla iletişim kurun; Faturaları ve notları yönetin. Filonuzu en etkili şekilde yönetmek için şirketinizde bir araç politikası oluşturun ve bir sigorta poliçesi oluşturun.

Tüm masrafları aynı anda takip edin

Her bir filo aracı için şirketiniz tarafından harcanan parayı belirleyin ve takip edin. Finansal kiralama ve hizmet sözleşmeleri gibi sözleşmelerinizin tekrar eden maliyetleri, sözleşmelerde belirtilen sıklıkların her bir döneminin başında otomatik olarak muhasebe hesabınıza eklenirken, yakıt ve onarım gibi diğer tüm maliyetler otomatik olarak raporunuza eklenir.

Analiz ve Raporlama

Belirli bir araçla veya bir tür hizmetle ilişkili tüm masrafları gösterin. Raporlama aracını kullanarak farklı maliyet türlerini (en çok hangi araçların maliyeti, hangi hizmetler hangi araçlarda gerçekleştirildiğini vs.) karşılaştırın. Filo yatırımlarınızı iyileştirmek için her bir aracın etkin bir şekilde geri dönüşüyle ​​ilgili gerçekten yararlı bilgiler edinin.

Odoo Filo Yönetimi Yazılımı uygulaması son derece ekonomik, güvenilir ve dünyanın en çok kullanılan işletme yönetim yazılımıdır.

Odoo ile Kolayca Taşıtlarınızı Yönetin

Ayrıntılı açıklamalar

Filonuzun her aracını kolayca tanımlamak için marka ve model, kayıt numarası, şasi numarası, kapı ve koltuk sayısı, renk vb. Belirtin.

Kiralama sözleşmeleri

Sözleşme başlangıç ​​ve bitiş tarihlerini, etkinleştirme ve tekrarlama masraflarını ve sözleşmenin durumunu belirtin.

Kilometre sayisini takip edin

Aracın kilometre uzunluğunu takip etmek ve servis ve onarımları tahmin etmek için kilometre sayacı okumalarını bildirin.

Yakıt tüketimini izleyin

Yakıt tüketimini izlemek için her bir otomobil için her dolum miktarını kaydedin veya işlemleri otomatik olarak kaydetmek için her bir aracı belirli bir yakıt kartıyla bağlayın.

Araç bakımı

Tüm araçların bakım ihtiyaçlarını, servisleri tahmin etmek ve onarımları takip etmek için günlük olarak takip edin.

Araba ile genel bakış

Her araç için tüm maliyetlerin net bir görünümünü elde edin.

Araç Durumları

Sipariş edilen araçların, park yerindeki araçların, artık sahip olmadığınız araçların net bir görüntüsü elde etmek için çeşitli statüler oluşturun.

Raporlama ve Analiz

Gösterge paneli

Canlı raporlar ve grafikler sayesinde tüm araçlarınıza açık bir bakış getirin

Raporlama

Filonuzla bağlantılı tüm maliyetleri net ve derinlemesine bir rapor halinde kaydedin ve ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri içeren özel bir rapor oluşturun.

Entegrasyonları

MUHASEBE

Fleet’teki tüm hareketler otomatik olarak muhasebe raporunuza kaydedilir ve tahminlerde dikkate alınır.

İNSAN KAYNAKLARI

Yakıt günlükleri ve diğer masraflar, personel giderleri olarak kaydedilebilir ve çalışanları yönetirken dikkate alınabilir.