Evrak Takip Sistemi

Alfresco Evrak Takip Sistemi, şirketinizin verimliliğini ve iş akışını geliştirmek için tasarlanmış kurumsal belge yönetimi çözümüdür. Belge yönetimi ve içerik yönetimi için entegre bir çözüm arayan işletmeler için idealdir. Belgeleri daha kolay bulmanıza ve bunlara erişmenize, dosyaları düzenlemenize ve verileri paylaşmanıza yardımcı olacak çeşitli özellikler ve araçlar sunar. Mobil bir çözümdür ve kurumunuzun en önemli verilerini her zaman güvende tutabilmek için güçlü bir güvenlik sunar.

Alfresco Evrak Takip Sistemi‘nin öne çıkan özellikleri arasında iş akışı ve işbirliği seçenekleri bulunuyor. Dosyaları ekibinizin belirli üyeleriyle kolayca paylaşabilir, onay veya inceleme için belgeleri belirli bireylere yönlendirebilir ve ortak çalışanların mevcut süreçleri ve stilleri proje wikileri, görev listeleri ve etkinlik özet akışları aracılığıyla bilgilendirmesini sağlamak için tartışma konuları aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz.

Her türlü içeriği işleyen ve kullanıcıların içerik üzerinde kolayca paylaşmalarına ve işbirliği yapmasına olanak veren açık kaynaklı Kurumsal İçerik Yönetimi yazılımı.

Ayrıca, bu yazılıma mobil cihazlardan erişilebilir. Bu cihazlardaki içeriği görüntüleyebilir ve hatta değişiklikler yapabilirsiniz. Dokümanların ve bilgilerin güvenli olduğundan emin olmak için erişim kontrolleri ve cihaz içi şifreleme mevcuttur.

Evrak Takip Sistemi Özellikleri

Alfresco, belgeleri bulmak, düzenlemek ve saklamak için gerekli tüm özellikleri sağlar. Mevcut belgeleri açabilir ve düzenleyebilirsiniz. Bir belgenin en son ve önceki sürümlerine erişmenizi ve görüntülemenizi sağlayan sürüm denetimi seçenekleri mevcuttur. Belge görüntüleme yetenekleri ve dosyalarınızı ve belgelerinizi Alfresco bulutunda saklama seçeneği de vardır.

Evrak Takip Sistemi Belge Güvenliği

İçeriğinizin güvenliği, bu kurumsal içerik yönetimi için önemlidir. Bir dosyanın önceki tüm etkinliklerini görebilir ve erişilen belgelere kimlerin olduğunu görebilirsiniz. Kısıtlamaları yalnızca belirli kişilerin bir belgeyi görüntüleyebilmeleri, düzenleyebilmeleri ve silebilmeleri için ayarlayabilirsiniz. Bu, gizli verilere istenmeyen kişilerden erişilmesini engeller. Hiçbir şeyin doğru izinler olmadan erişilmesini sağlamak için belgelerin izlenmesi ve denetlenmesi ve içeriğin şifrelenmesi vardır.

Evrak Takip Sistemi Desteği

Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa şirket telefon desteği sunar. Maalesef, Alfresco’nun web sitesinde hiçbir SSS bulamadık. Bununla birlikte, bir destek forumu, eğitim kursları ve bir destek el kitabı da dahil olmak üzere birçok ek destek kaynağına sahiptir.

Güçlü işbirliği ve güvenlik özellikleri sizin için önemliyse Alfresco mükemmel bir seçimdir. Bu çözüm, temel yönetim yönetimi ve sosyal seçenekler de dahil olmak üzere, bir doküman yönetim sisteminde ve aralarında CMS’nin aradığı özelliklerin çoğunu sunar.