Evrak Takip Programı

Her türlü içeriği işleyen ve kullanıcıların içerik üzerinde kolayca paylaşmalarına ve işbirliği yapmasına olanak veren, lisans maliyeti olmayan açık kaynaklı Kurumsal İçerik Yönetimi yazılımı, Evrak Takip Programı tam size göre.

Alfresco, şirketinizin verimliliğini ve iş akışını geliştirmek için tasarlanmış bir kurumsal belge yönetimi çözümüdür. Belge yönetimi ve içerik yönetimi için entegre bir çözüm arayan işletmeler için idealdir. Belgeleri daha kolay bulmanıza ve bunlara erişmenize, dosyaları düzenlemenize ve verileri paylaşmanıza yardımcı olacak çeşitli özellikler ve araçlar sunar. Mobil bir çözümdür ve kurumunuzun en önemli verilerini her zaman güvende tutabilmek için güçlü bir güvenlik sunar.

Alfresco’nun öne çıkan özellikleri arasında iş akışı ve işbirliği seçenekleri bulunuyor. Dosyaları ekibinizin belirli üyeleriyle kolayca paylaşabilir, onay veya inceleme için belgeleri belirli bireylere yönlendirebilir ve ortak çalışanların mevcut süreçleri ve stilleri proje wikileri, görev listeleri ve etkinlik özet akışları aracılığıyla bilgilendirmesini sağlamak için tartışma konuları aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz.

Artıları: Alfresco One, attığınız her türlü işi halledebilir. Java üzerine kurulu, endüstriyel gücü ve özel ihtiyaçlarınız için özel modüller geliştirmek için mevcut programcı sayısının sonu yok. Hükümet birimleri Alfresco One‘ı kullanıyor. NASA Alfresco One kullanıyor. Dünyanın en büyük isimlerinden ve en başarılı insanlarından bazıları Alfresco One‘ı şirketlerinde veya organizasyonlarında kullanıyor. Tüm teknik başarı, açıklık, şeffaflık, denetim ve genel kalite açısından başka bir belge sistemi olan Microsoft Sharepoint‘i gerçekten geçer.

Evrak Takip Programı Ücretsiz

Evet, Alfresco İçerik Servisleri CE sürümü Evrak Takip Programı ücretsiz, onu şimdi deneyin.
Alfresco Evrak Takip Programı ücretsiz ve açık kaynak. Bizden destek alabilir ve onu kullanabilirsiniz.
Alfresco Community Edition ve Alfresco Content Services Enterprise arasındaki farkı zaten biliyorsanız, lütfen Alfresco Community sürümü indirmek için bize ulaşın.

Alfresco ürününün hangi sürümünün sizin için uygun olduğunu öğrenmek için lütfen ürün karşılaştırma tablosunu (product comparison table) inceleyin veya bize ulaşın. İhtiyaçlarınız konusundan bizi bilgilendirin ve başlamanıza yardımcı olacak bazı kaynaklar da göndereceğiz.

Alfresco CE Topluluk Sürümü şunları içerir:

Yalnızca geçerli sürüm için hata düzeltmeleri içeren açık kaynak yığınında sınırlı Alfresco QA
Alfresco mühendisliği tarafından dağıtılan periyodik, kararlı sürümler, ayrıca her gece en son işlevler ile inşa edilir
LGPLv3 lisansı altında halka açık ve dağıtılmış kaynak kodlu sistem.

Evrak Takip Sistemi

Alfresco bir Kurumsal İçerik Yönetimi (ECM), Web İçerik Yönetimi ve Dijital Görüntü Yönetim Aracıdır. Belge paylaşımını, işbirliğini ve daha fazlasını arttırmaya yardımcı olan açık kaynaklı bir içerik yönetim sistemidir. Ne tür bir iş yaptığınız önemli değil, birçok bilgi toplama ve üretme olacak. Bu bilgiyi etkili ve verimli bir şekilde yönetmek için, Alfresco gibi bir CMS almanız önemlidir. Alfresco, belge paylaşımı, depolama, iş akışları ve işbirliğini destekler ve ayrıca bir yayın platformu olarak kullanılır.

Alfresco Avantajlarına Genel Bakış

Bir işte çok fazla bilgi birçok sorun anlamına gelir. Bir müşteriye sunmak zorunda kalabileceğiniz bir sunum üzerinde işbirliği yapmayı düşünün. Burada sunum farklı kişiler tarafından düzenlenecek ve bu da çok sayıda e-postaya yol açacaktır. Düzgün bir iş akışına sahip iyi bir CMS’ye sahip olmak, her bireyin neyin beklendiğini ve girdinin ilgili bir kişi tarafından talep edildiğini bilmesini sağlar. Dahası, bir işte, her bir çalışan farklı görevlerden sorumludur ve genellikle kafalarında veya bir e-posta paketinin altında bilgi taşırlar. Alfresco kullanarak, her bir çalışanla ilgili bilgilerin erişilebilir bir depoda saklanmasını sağlayarak böyle bir sorun hafifletilir.