ERPNext Türkiye

ERPNext Türkiye’de kullanım için Türkçe çevirisi tamamlanıyor ve yerelleştiriliyor. ERPNext ERP yazılımı web tabanlı ve open source Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) platformudur.

Bu yazılımı herhangi bir yazılım lisans ücreti ödemeden kullanmakta özgürsünüzdür. Bitnami tarafından desteklenen ERPNext, Microsoft Azure’de çalıştırmak için önceden yapılandırılmış, çalışmaya hazır bir imaja sahiptir. ERPNext Türkiye‘deki, küçük ve orta ölçekli işletmelerin muhasebe, envanter, satış, satın alma, yönetim, proje, müşteri desteği ve web sitesini yönetmesine yardımcı olan açık kaynaklı, internet tabanlı bir erp uygulamasıdır.

Varsayılan sunucu yöneticisi ‘user@example.com’ dir. Parolanızı nasıl alacağınızı öğrenmek için lütfen https://docs.bitnami.com/azure/faq/#how-to-find-application-credentials adresindeki belgelerimize bakın .

Bitnami, kurulum ve kurulum sorunlarıyla ilgili teknik desteği https://bitnami.com/support/azure adresindeki destek merkezimiz aracılığıyla sağlar .

Bitnami Çözüm Kullanmanın Avantajları:

Güncel: Her bileşenin revizyonlarını takip eder ve uygulamalarımızı düzenli olarak güncelleriz.
Güvenli: Kritik güvenlik sorunları tespit edilirse, uygulamanın yeni sürümlerini piyasada mümkün olan en kısa sürede yayınlıyoruz.
Tutarlı: Bitnami tarafından sağlanan tüm uygulamalar ve dev ortamları tutarlı bir şekilde paketlenir ve yapılandırılır.
Ücretsiz: Sadece Azure tüketim kaynakları için ödeme yaparsınız. Bitnami çözümleri ek bir ücret ödemeden sağlanmaktadır.

Not: Ancak bizim tarafımızdan yapılan Kurulum, Yapılandırma, Eğitim ve Danışmanlık hizmetlerimiz ücrete tabidir.