ERPNext Türkçe

Açık Kaynaklı Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) platformudur. ERPNext‘in Türkiye’de kullanımı için ERPNext Türkçe çevirisi tamamlanıyor ve yerelleştiriliyor.

Bu uygulamayı herhangi bir yazılım lisans ücreti olmaksızın kullanmakta özgürsünüz ve sınırlamalar olmaksızın veya bir lisans satın almak için ihtiyaç duyulan şekilde tamamen işlevseldir.

Bitnami tarafından desteklenen ERPNext, Microsoft Azure’de çalıştırmak için önceden yapılandırılmış, çalışmaya hazır bir sanal uygulamaya sahiptir. ERPNext Türkçe, küçük ve orta ölçekli işletmelerin muhasebe, envanter, satış, satın alma, yönetim, proje, müşteri desteği ve web sitesini yönetmesine yardımcı olan açık kaynaklı, web tabanlı bir uygulamadır.

Varsayılan sunucu yöneticisi ‘user@example.com’ dir. Parolanızı nasıl alacağınızı öğrenmek için lütfen https://docs.bitnami.com/azure/faq/#how-to-find-application-credentials adresindeki belgelerimize bakın .

Bitnami, kurulum ve kurulum sorunlarıyla ilgili teknik desteği https://bitnami.com/support/azure adresindeki destek merkezimiz aracılığıyla sağlar .

Bitnami Çözüm Kullanmanın Avantajları:

Güncel: Her bileşenin revizyonlarını takip eder ve uygulamalarımızı düzenli olarak güncelleriz.
Güvenli: Kritik güvenlik sorunları tespit edilirse, uygulamanın yeni sürümlerini piyasada mümkün olan en kısa sürede yayınlıyoruz.
Tutarlı: Bitnami tarafından sağlanan tüm uygulamalar ve dev ortamları tutarlı bir şekilde paketlenir ve yapılandırılır.
Ücretsiz: Sadece Azure tüketim kaynakları için ödeme yaparsınız. Bitnami çözümleri ek bir ücret ödemeden sağlanmaktadır.