Basit, Güçlü, Kapsamlı

ERPNext kullanımı kolay, 150’den fazla ülkedeki kullanıcılar tarafından güvenilen web tabanlı açık kaynak kodlu ERP Sistemidir ve 70’den fazla dilde kullanım için çevirisi mevcuttur.

Masaüstü

Herhangi bir akıllı telefon kullanıcısı için tanıdık bir ekrana sahiptir. Böylece kullanıcılar tüm özelliklere hızlı erişim sağlar.

Kurulum

ERPNext uygulamasına kendi başınıza başlayabilmenizi sağlayan sihirbazla birlikte tasarlanmıştır. Kurulum Sihirbazı, Şirketinizi, Malzemelerinizi, Müşterilerinizi ve Tedarikçilerinizi kullanmaya başlamanıza yardımcı olur.

Müşteri İlişkileri ve Satış

Fırsatları takip edin, Teklif Hazırlayın ve Siparişlerinizi ve Gönderilerinizi kaydedin. Müşterilerle e-posta yoluyla iletişim kurun veya e-bülten gönderin. Satış Ekibinizin yahut Çözüm Ortağınızın primlerini hesaplatın (Komisyonu bir Satış Ortağına veya Satış Ekibiniz arasında dağıtın). Kurallara dayalı fiyatlandırma ve indirimler uygulayın. Garanti Takibini yapın ve çözümleri kaydedin.

Satınalma ve Stok

Malzeme taleplerini sistemden toplayın, Tedarikçiler’e Satınalma Siparişi gönderin ve Satınalma İrsaliyelerini kaydedin. Depolarınızdaki stok / envanter seviyelerini takip edin ve manuel kontrol ile gerekli düzeltmeleri yapın. Lotları ve Seri Numaralarını kullanın, Stok Değerlemesi yapın ve otomatik envanter değerlemelerini çalıştırın.

Üretim Planlama (İmalat Programı)

Üretim ve Malzeme ihtiyaçlarınızı Üretim Planlama Aracı’nı kullanarak planlayın. Üretim programını İş İstasyonu kullanılabilirliğine dayalı olarak yapın. Ürün ağacını (BOM) ve maliyetlendirmeyi kullanın. Üretim sürecinin varsa alt yüklenicilerini yahut Fason bileşenlerini ve bunların ürün maliyetine etkisini takip edin.

Fatura ve Ödemeler

Müşterilerinize fatura kesin ve Tedarikçi Faturalarınızı kaydedin. Avans ve ödemeleri yönetin, bekleyen ödemeleri takip edin ve Alacak Fişlerinizi girin. Farklı para birimleri kullanın, periyodik faturaları yönetin ve tutara dayalı olarak onaylamayı devreye alın. Maliyet Merkezleri kullanın ve bütçenizi yönetin.

Projeler

Projeler için Görevler tanımlayın ve atama yapın. Görevler için yapılan iş Zaman Kaydı ekranıyla detaylandırılabilir. Proje bağlantılı siparişleri, faturaları ve envanteri takip edin. Zaman Çizelgesini (mesai kartlarını) kullanarak çalışılan saatleri Müşterilerinize fatura edin.

Personel izin ve Masraf Yönetimi ile Bordro

Personel Devam ve Kontrol modülü ile çalışanlarınızın giriş çıkışlarını takip edin, Çalışanlarınızın izinlerini yönetin. Çalışanlarınız tarafından oluşan Masraf / Gider Taleplerini Kaydedin ve Onaylayın. Aylık Bordro oluşturun ve ERPNext Muhasebe modülü ile entegre edin. Şirketinizdeki Açılışları ve İş Uygulamalarını Yönetin.

Müşteri Destek

Müşterileriniz tarafından bildirilen Sorunları kaydetme, E-posta ile iletişim kurma, ekibinize atama ve durumunu izleme gibi fonksiyonlarla müşteri memnuniyetini yakalayın.

Perakende Satış Noktası

Mağazalarınızda hızlı satış yapmak, ödemesini almak ve işlem sonucunda oluşan stok durumunu hızlı bir şekilde kaydetmek için dokunmatik ekranlarda çalışan Satış Noktası arayüzünü kullanın. Para Birimi, Nakit / Banka Hesabı, Vergiler ve Diğer Koşullar gibi ayarları yönetin.

Web sitesi ve Alışveriş Sepeti

Şirketinizin web sitesini doğrudan ERP nizin içinden oluşturun. Ürün Kataloğu, Alışveriş Sepeti, Müşteri Portalı, Blog ve İletişim Formu ile tasarlayın ve yayınlayın. Google Analytics’e bağlayarak web sitenize yapılan ziyaretleri takip edin.

Raporlama

Bilanço, Kar-Zarar, Gelir Tablosu, Proje Gantt Grafiği, Satınalma İşlemleri, Müşteri Edinme ve Sadakati ve daha birçok benzeri raporları zaman ve mekan bağımsız olarak görüntüleme imkanına kavuşun. Rapor motorunu kullanarak veya özel veritabanı sorgusu yazarak kendi raporlarınızı oluşturun.

70+ Dil

Yurtdışında çalışanı yahut birimi olan firmalar ERPnext’i 70 den fazla dilde kullanabilirler.

Rol Temelli İzinler

Belgeye erişimi kısıtlamak için Rol ve Kullanıcı İzinleri kombinasyonunu kullanın. Belgenin Paylaşma özelliğini kullanarak belirli belgeler için özel paylaşım yapın.

Mobil / Tablet Dostu

ERP Next arayüzü Mobil tarayıcılarda tüm ERPNext özelliklerinin kolay kullanımına imkan sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Özelleştirme

Sistemde bir formu değiştirmek için Özel Alanlar ekleyin, gerekli olmayan alanları ve özellikleri gizleyin, kendi Baskı Formatlarınızı tasarlayın veya ERPNext’i Uygulama Marketimizden eklenti indirerek genişletin.

ERPNext Özellikleri için Etiketler: ERPNext, Fonksiyonel Özellikler, Temel Özellikler, ERPNext Türkçe, ERPNext Türkiye, ERPNext Turkish, ERPNext Turkey