ESO Elektronik Servisi Ottenbreit GmbH ve Frappe, Avrupa’daki ilk ERPNext Konferansı’nın 17-18 Mart 2017 tarihleri ​​arasında gerçekleştirileceğini duyurmaktan memnuniyet duyuyorlar.

Bir araya gelip projenin gelecekteki yönünü tartışmamız için bir alan sağlayarak ERPNext topluluğunu genişletmeyi umuyoruz. Mumbai’deki son iki ERPNext konferansı büyük bir başarıydı ve bu yıl verimli ve eğlenceli bir etkinliği bekliyoruz.

İşte olay hakkında daha fazlası var

Etkinlik Gündemi

1. 17 Mart’ta Geliştirici Atölyesi

Bir günlük bir geliştiricinin çalıştayı için bize katılın.

2. 18 Mart konferansı

Dünyanın dört bir yanından gelen konuşmacılar, bu bir günlük konferansta ERPNext ile çalışan deneyimlerini paylaşacaklar. Topluluğun mümkün olduğunca çok üyesinden bir şeyler öğrenmek isteriz, bu nedenle lütfen bir konuşma önerin.

(CEBIT’in 20-24 Mart tarihleri ​​arasında Frankfurt’ta iki saatlik bir tren yolculuğu olan Hannover’de gerçekleştiğini unutmayın)

kefillik

Sponsorluk fırsatlarıyla ilgileniyorsanız, seçenekleri tartışmak için lütfen iletişime geçin. Desteğiniz, Avrupa’daki ERPNext topluluğunu kurmaya ve ilk ERPNext Avrupa konferansta birbirlerini tanıma fırsatı sağlayarak küresel payı büyütmeye yardımcı olacaktır.

Kayıt ol

Eventbrite hakkında biletlerinizi https://www.eventbrite.com/e/erpnext-conference-europe-2017-tickets-30921730729 adresinden edinin . Resmi konferans web sitesinde https://erpnext.com/conf adresinden daha fazla bilgi bulabilirsiniz. / 2017-eu .

Sorular?

Konferans, seyahat düzenlemeleri, vizeler veya sponsorluk fırsatlarıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa Carly Ottenbreit ile iletişime geçin ( c.ottenbreit@eso-electronic.de , +49 170 6362610).

ERPNext Konferansı Avrupa 2017 Etkinlik adresi:

Goethe Üniversitesi, Kampus Bockenheim
Sozialzentrum
Bockenheimer Landstrasse 133
60325 Frankfurt
Almanya