Ekonomik ve dinamik olan yeni nesil bir alternatif mi arıyorsunuz?

Unibravo Danışmanlık şirketlerin yönetim, organizasyon, e-ticaret, iletişim, satış, üretim, tedarik ve iş zekası alanlarında dünyadaki en popüler açık kaynak kodlu sistemleri sunuyor.

Open Source İş yazılımları özgür olmalarının yanı sıra, işlerinizde tam kontrol sağlamanıza yardımcı olacak bilgi ve yönetim sistemleridir.

Yenilikçi bir alternatif

En dinamik ürünleri sunuyoruz…

Bugün özgür yazılımlar en farklı yazılım paketleridirler. Öyleki kurumsal bilgi işleme ait tüm fonksiyonel alanları kapsar. Topluma yaptığı teknik katkı sayısı 500.000 olarak tahmin ediliyor. Birçok şirketin yeni gelişmeleri ihtiva eden özgür yazılımları havuzlarına dahil etmelerinin nedeni budur.

Ekonomik bir çözüm her zaman vardır

Firmanız için bir çözüm mü arıyorsunuz? gerekli ücretsiz programlar hazır olmayan için olağandışı olurdu! Ofis, Planlama (ERP), veri tabanları, intranet, bilgisayar güvenliği, vb …? Tüm bu uygulamalar kendi ürün kategorisinde liderleri tarafından temsil edilmektedir. Fiyatı daha seçimi için bir kriter, seçim en iyi iş hedeflerine uygun bir üründür.

Hemen fayda sağlayın

Ekonomik yazılım, modern bilgi sistemlerine ait tüm teknolojilere erişimi sağlar. Yıl üzerinde, yazılım lisansları tasarruf ve kaynak ve finansman projeleri eksikliği repoussiez yenilik yeniden başlatabilirsiniz.

Open Source Yazılım, gelecek için bir seçim

FOSS bir hizmet kuruluşu veya bir yayıncı sizi bağımlı yapabilir bir ticari sır içerir. Bir standart, açık kaynak kodlu ve saygı varsa Gerçekten de, ücretsiz bir yazılım kullanarak oluşturduğunuz verileri sizinle bir destek sözleşmesi abone ya da değil bu şantaj asla bir sağlayıcı. Açık kaynak yazılım da size eşlik profesyoneller için bir tesistir. Kullanmak ücretsiz teknolojileri çalışanlarınızın teknik yeterlilik korumak için, sizin projelerde yer teknisyen eğitimi için öğrencilerin eğitim için kullanılabilir.