ECM ve BPM’nin Entegrasyonu ile insanları bir araya getirmek ve birlikte çalışmak

ECM ve BPM Entegrasyonu, Hem sektörel hem de devlet çapındaki kurumsal BT karar vericileri, organizasyonlarını basitleştirerek ve yenilikleri başarmak, kullanıcı adaptasyonunu hızlandırmak ve dijital dönüşüm sağlamak için sistemleri bütünleştirmektedir. Aynı zamanda analistler, entegrasyonu organizasyonel ihtiyaçların karşılanması için daha bütünsel bir yaklaşım olarak övüyorlar.

Bugün, Alfresco, özellikle ECM ve BPM çözümlerimizi hizalayarak içerik, insan ve süreç entegrasyonunda büyük bir ilerlemeyi duyuruyor. Hem Alfresco One hem de ProcessMaker ile eşzamanlı güncellemeler sayesinde, gelişmekte olan iş süreci gereksinimlerini karşılamak için ihtiyaç duydukları esnekliği sağlamanın yanı sıra, kuruluşların içeriğinin şirket içinde nasıl yönetildiğinin değerini artırarak, şirketlerin dijital dönüşüm hedeflerine açık bir yaklaşım sağlıyoruz. .

Daha fazla gördüklerimiz, bir iş sürecine bağlanan içeriğin ezici çoğunluğudur ve bunun tersi, süreçlerin ezici çoğunluğu, önemli içerik parçalarıyla bağlantılıdır. Bu nedenle, tümleşik bir içerik yönetimi ve iş süreci çözümü, dünya genelindeki şirketlere ve hükümetlere büyük değer sağlayabilir. Alfresco’nun bu çözümlere modern ve açık yaklaşımı, bu kritik bağımlılığı her zaman kabul etmiştir. Bu uyum ve entegrasyon, endüstri genelinde çıtayı yükseltmekte ve Alfresco’nun, günümüzün iş ortamında içerik ve süreçlerin nasıl yönetilmesi gerektiğine ilişkin eski yaklaşımlara daha iyi bir alternatif sunma taahhüdünü göstermektedir. Ve analistler katılıyorum.

Alfresco ECM ve ProcessMaker BPM’nin Entegrasyonu ile insanları bir araya getirmek ve birlikte çalışmak harika!

“ECM ve BPM, PCM [Süreç ve İşbirliği Yönetimi] olarak adlandırdığımız bir pazarda birleşiyor. 451 Araştırma Analisti Carl Lehmann, bu yeni pazardaki hisse için rekabet eden rakip firmaların, müşterilerinin ve potansiyel müşterilerinin iş süreçlerini iyileştirme, gelişmiş işbirliği ve içerik ve medyadan daha kolay yararlanmaları yoluyla işlerini nasıl daha iyi bir şekilde yürütebileceklerini kanıtlamaya zorlanacaklarını belirtti. yeni bir rapor. “Alfresco’nun gelişen iş stratejisi, bunu yapmak için hazırlandı.”

Önde gelen şirketler ECM ve BPM’nin sıkı entegrasyonundan, birlikte çalışmak üzere tasarlanan ve üretilen çözümlerden yararlanacak. Örneğin, bir finansal hizmetler şirketi için bir kredi başvurusunun işlenmesi, kredi onay sürecinin bir parçası olarak, dahili olarak oluşturulan dosyaların yanı sıra başvuru sahiplerinden birden fazla belgenin yönetilmesini içerir. Alfresco entegre çözümü, süreç ve içeriği bir araya getirerek iş akışını basitleştiriyor ve müşteri hizmetlerini geliştiriyor. Ayrıca bir şirketin uyumluluk gereksinimlerini karşılamasına yardımcı olmak için onay akışlarını ve ilgili içeriği yakalar.

Alfresco’nun hedefi

Alfresco’nun hedefi, şirketlerin tüm içerik ve süreç ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olacak basit, akıllı ve açık bir platform sağlamaktı. ECM ve BPM’nin platformumuzdaki entegrasyonu, bu doğrultuda büyük bir sıçramadır, kullanımı kolay çözümlerle kullanıcı verimliliğini güçlendirir, kurumsal ölçek ve platform modülerliği ve güvenliği ile kontrolü ele alırsınız.

Bu dönüm noktasında çok heyecanlıyız çünkü bu, dijital dönüşümü güçlendirmeye yardımcı olma yolculuğumuz boyunca önemli bir adımı temsil ediyor.

ECM ve BPM Entegrasyonu ile insanları bir araya getirmek ve birlikte çalışmak