Döküman yönetimi ve iş akışı hizmeti

Günümüzde şirketlerdeki hareketlilik ve işbirliği giderek artmaktadır. Artık herhangi bir yerde, herhangi biriyle ve herhangi bir cihazla çalışmak mümkün. Zira günümüzde artık her şey bulut üzerinden çalışıyor. Başka bir deyişle Döküman yönetimi ve iş akışı hizmetimiz ile, gittiğiniz her yerde içeriklerinizin ulaşılabilirliğini sağlarsınız.

Hizmetlerimiz şunlardan oluşmaktadır:

  • Belge türlerini tanımlama
  • İş akışlarını tanımlamak için danışmanlık ve değerlendirme
  • Belge yönetim sistemlerinin uygulanması
  • DMS’yi mevcut diğer işletim sistemlerine entegre etmek
  • Belirli teknik ve kullanıcı eğitimi (Değişim yönetimi).

 

Döküman yönetimi ve iş akışı hizmeti

Bir doküman yönetim sistemi, kurumlarda doğru elektronik yönetimin temelidir. DMS’mizi standart sunumlardan ayıran şey, kuruluşun diğer tüm sistemleriyle entegre olmasıdır.

Alfresco, MS Office, Apple iWork, Adobe Creative Suite, Google Dokümanlar ve daha birçok yazılım uygulaması ile entegre olur. Ve dahası, açık kaynak kodludur, bu da daha hızlı inovasyon yapabileceğimiz anlamına gelir, böylece içeriğin özel bir platformda sıkışıp kalması ve daha sonra kapanması konusunda asla endişelenmenize gerek kalmaz.

Bunun sonucu olarak Alfresco eklentileri, hem kamu ( nubarchiva Alfresco ) hem de müşterilerimiz için kişiselleştirilmiş ürünler oluşturuyor.

Şirket organizasyonunda 6 yıldan fazla deneyim, iş süreçlerinin tasarımı ve gerçekleştirilmesi, doküman yönetim sistemlerini insan ve teknolojik açıdan tüm yönleriyle uygulayabilmemizi sağlıyor.