Doküman Yönetimi Sistemi için Akıllı ve Kolay Alfresco ECM 5.1

Alfresco mükemmel müşteri hizmetleriyle desteklenen mükemmel, yenilikçi bir üründür. Doküman Yönetimi Sistemi için Akıllı ve Kolay Alfresco ECM 5.1’i seçebilirsiniz. Yıllar geçtikçe Alfresco’nun yenilikçi özelliklere sahip istikrarlı bir ürün haline geldiğini ve mükemmel müşteri hizmetleri (eğitim, teknik destek, geliştirme desteği, müşteri başarı yöneticisi vb.) İle desteklendiğimi görmeliyim. Alfresco’yu kuruluşumuz içinde OpenText gibi diğer ürünlerden savunduk ve Alfresco’yla hoş bir deneyim ile ödüllendirildik. Çalışanlarınız bu ürünü yapan şeydir ve bizimle başarımızda eşit bir şekilde donatılmış gibi çalışırlar. Aynı zamanda Alfresco’nun maliyeti piyasadaki her şeyle rekabet ediyor. Tek kelimeyle, parlak.

İyi Belge Saklama ve arama işlevi, Belge toplu yükleme ve belge indirme gibi bazı otomatik görevler ile iş akışı yönetimini geliştirebilir. Dijital imza, topluluk sürümüne ekleyebileceğiniz işlevlerden biridir.

Hem büyük hem de orta ölçekli herhangi bir şirket için çok iyi ve etkili. Belge Yönetimi ve İş Akışı Yönetimi gibi kullanmayı seveceği birkaç özellik var.

Alfresco, çeşitli sürümlerde, dağıtımlarda ve paketlerde (çok kullanışlı bir Bitnami olanı) sağlanan güçlü bir içerik yöneticisidir. Belgesel şirketinizin saklanması, versiyonlanması, indekslenmesi ve kolayca envanter haline getirilebilen bir motora aktarılmasına izin verir. Ayrıca, API uygular ve CMIS etkileşim protokollerini destekler; diğer yandan, depoya erişmek için (yeni bir ve bir miras) bir (çift) web arayüzü uygular. Belgeleri, belgeleri, özellikleri, vb. Alt kümeleriyle sınırlı olan, kullanıcılara, gruplara, rollere vb. Dayalı her türlü yetkili yapılandırmayı destekler. Ayrıca belgeler üzerinde iş akışları da uygular, ancak bu bakış açısından çeşitli sınırlamalar yönetmeyi önerir. diğer araçlarla iş akışları. Sonunda, arayüzlerin herhangi bir kısmı, XML’lerin veya derlenmiş sınıfların değiştirilmesi ve yeniden yüklenmesinin tam olarak kolay olmayan prosedürleri ile özelleştirilebilir.

Alfresco Uygulaması oldukça basit ve hızlı bir dönüşüme sahipti ve bu ürün satıcısıyla genel deneyim iyiydi. Ancak diğer üçüncü taraf eklenti bileşenlerinin desteğini koordine etmek ve yönetmek zordu ve Alfresco’nun müşteri gecikmelerini kolaylaştırmak için daha iyi koordine edilmiş bir destek yaklaşımıyla ortaya çıkması gerekiyor.

Alfresco, büyük bir artı olan birçok açık kaynak teknolojisine dayanmaktadır Kutudan çıkmış bir ürün birçok işlevsellik sunar Bulut dostu.

Teknik destek iyidir ve mükemmel bir toplulukla desteklenir. Bununla birlikte, bazen teknik destek tepki vermede yavaş olabilir ve destek talebinin uygun bir teknisyene gitmesi uzun zaman alabilir. Topluluk desteği, tecrübeli ve tecrübeli kullanıcı tabanından derhal yanıt vererek çok daha hızlı olabilir.

İhtiyaçlarımızın Alfresco 5’te entegrasyonu oldukça basitti, çünkü nitelikli bir sistem entegratörü tarafından desteklendik. Verilerin taşınması ve Alfresco 4.2’den Alfrsco 5’e uygulama aktarımı oldukça temizdi.

Alfresco’yu, belge ve kayıt yönetimi için bir kuruluş paylaşımlı hizmetinin hedef mimarisi olarak seçtik. Çözüm şu anda tüm bulut tabanlı uygulama çözümü mimarilerine dahil ediliyor; lisans tabanı önümüzdeki birkaç yıl içinde yaklaşık 12k kullanıcılara genişleyecektir. Alfresco ve Activiti’yi seçme kararını vermeden önce, herhangi bir önemli mimari veya uygulama meselesini tanımlamak için sağlam bir kavram kanıtı elde etmek için Alfresco ile çalıştık. Ürünün OSS yapısı bunu daha kolay gerçekleştirdi. Alfresco bu süreçte olağanüstü bir ortak oldu. Çok sayıda vesileyle tanıştığımız yeni CEO da dahil olmak üzere tüm alanlarla ve yönetim düzeyleriyle etkileşime devam ediyoruz. Ürün yöneticilerinin yanı sıra satış ve destek mühendisliği kaynaklarının ürün yol haritasına önemli ölçüde destek ve içgörü sağladığından emin olmuştur.

Bizim için mükemmel bir seçim oldu ve API’ler ve arama işlevselliği harika olmuştur.

Tüm ihtiyaçları doldurmaktadır. Ayrıca küresel yaklaşıma sahibiz. Küresel gereksinimleri iyi karşıladığını ortaya koydu. Daha sonra da çalışmamızı güzelleştiren 3. parti desteği yapıldı. Sadece adım adım yaklaşımımız vardı ve bu, karşılaştırma yaptığımız tüm SW ile mümkün değildi.

Sorun ortaya çıktığında, Alfresco’nun teknik desteği bize yardımcı olmaya hazırdır. Bazı özelleştirme gerekli ise, teknik danışmanlar gereklidir.

Yazılım ve ürün dokümantasyonu oldukça iyi…

Galeri, eksiksiz bir tedarik sürecini izledikten sonra Alfresco ve Lateral Minds’ı seçti, galeri için göze çarpan avantajlardan biri de Alfresco’nun ne kadar esnek olabileceğiydi, gözden geçirilen diğer sistemde, gereksinimlerimizi karşılamak için birden fazla sisteme ihtiyaç duyuldu.

Ne çalıştı: Alfresco kutusunun kurulması ve uygulanması basit olmuştur. Alfresco’nun entegrasyonu ve Alfresco işlevselliğinin daha da özelleştirilmesi, basit bir süreç olmuştur. Alfresco Premier Services, bir sonraki adımlarda genel mimari ve rehberlik konusunda yardımcı oldu. Ne işe yaramadı: Modern SSO teknolojilerine destek verilmesi gerekiyor. Alfresco temel destek modeli (Alfresco Premier Services katılımı öncesinde) iyileştirme gerektirir.

Alfresco platformu bizim için iyi çalıştı, ancak bir sorun Deniz Kuvvetleri’nin büyüklüğünü bir uygulamayı desteklemek için ölçeklendi.

Alfresco, hem harici istemciler hem de dahili kullanıcılar için harika bir belge yönetim aracı olmuştur. Kullanım kolaylığı ve bunu yazılımsal yazılımla bağlama yeteneği, bu ürünün uygulanmasını acısız hale getirdi.

Alfresco, ana projemizdeki hedeflerimizi korumanıza yardımcı olur. Alfresco iyi bir ürün desteği sunar Alfresco ECM geleceğin vizyonu ile çevik ve ölçeklenebilir bir üründür.

 

Kamu sektöründen bir Müşteri Görüşü:

Alfresco’yu kamu yönetiminde birçok sistem için arka uç olarak kullanıyoruz. Belgenin hacmi çok yüksek, ancak Alfresco performansı bunları verimli bir şekilde depolamamıza izin veriyor.

 

Entegrasyon açısından Alfresco çok rekabetçi ve esnek. Esneklik, ürün yapılarının, iş objeleri arasındaki ilişkilerin çok önemli olduğu Endüstri ve Mühendislik alanına iş çözümleri bulmak için yüksek iş miktarı olan bir maliyetle birlikte gelir. Bu özellik ürünlerde yeterince dikkate alınmaz ve bu ihtiyaç satıcıdan odaklanır. Ayrıca performansla mücadele etmek gelecek sürümlerde dikkate alınması gereken bir şeydir.