Döküman Yönetim Sistemi ücretsiz!

Dünya çapında kullanılan ve güvenilir olan bir döküman yönetim sistemini lisans ücreti ödemeden kullanmak Kobiler için hiç şüphesiz büyük bir avantajdır. Alfresco’nun döküman yönetim sistemi ücretsiz sürümü nedir? Bu sürüm, Alfresco ECM’nin Community sürümüdür ve lisans maliyeti olmayan ömür boyu kullanabileceğiniz bir evrak kayıt ve döküman yönetim sistemi‘dir. Alfresco ECM’de işleriniz için gerekli tüm dokümanları, evrakları ve içeriklerinizi dijital ortama aktarabilir ve yönetebilirsiniz.

Ücretsiz Döküman Yönetim Sistemi’nin Avantajları

Alfresco ücretsiz doküman yönetim sistemi belgelerinizi güvenli bir veritabanında tutarak kolayca erişilebilir hale getirir. Kullanıcılar belgeleri görüntüleyebilir, değiştirebilir ve iş arkadaşlarıyla paylaşabilir. Aynı zamanda belgeleri içe/dışa aktararak veya tarayarak kaydedebilirler. Güvenilir ve ücretsiz olan Alfresco doküman yönetim sistemi, üstün yetkilendirme ve güvenlik özellikleri ile önemli belgelerinizi korumanızı sağlar. Böylelikle belgelerinizin başkalarının eline geçmesi ihtimalini düşünmenize gerek kalmaz.

Alfresco’nun döküman yönetim sistemi ücretsiz versiyonu sayesinde sistemde standart şekilde var olan iş akışlarıyla dokümanlar incelemeye ve onaya gönderilebilir. Böylelikle hiçbir ücret ödemeye gerek kalmadan işletmenizdeki kurumsal içerik işbirliğinizi arttırabilir ve verimliliğinizi yükseltebilirsiniz.

Ücretsiz Google Docs, Microsoft Office Word ve Excel ile E-mail entegrasyonu da Alfresco ECM’nin döküman yönetim sistemi ücretsiz (Free) olan Community sürümünün avantajlarından biridir. Başka herhangi bir yazılıma gerek duymadan işletmenizdeki kurumsal belge, evrak ve içerikleriniz ile ilgili bildirimleri e-mail entegrasyonuyla alabilirsiniz.

Alfresco’nun döküman yönetim sistemi ücretsiz sürümünü kullandığınızda işletmenizin birçok kurumsal içerikle ilgili işlerinizi yürütmenizi kolaylaştıracaktır.

Alfresco 3.2 Download

Link: https://sourceforge.net/projects/alfresco/files/%5BArchive%5D/%5BArchive%5D%20Alfresco/3.2r2%20Community%20Edition/

döküman yönetim sistemi ücretsiz ile ilgili aramalar

ücretsiz evrak arşivleme programı
evrak takip programı ücretsiz


 

Alfresco ile ilgili Hizmetlerimiz

Alfresco Kurumsal içerik ve döküman yönetim sistemi için Ücretli olarak sunduğumuz hizmetlerimiz ise şunlardır:

 • Alfresco Kurulum ve Yapılandırma
 • Alfresco Danışmanlık ve Eğitim
 • Alfresco Bakım ve Destek
 • Alfresco Özelleştirme
 • Alfresco Dil paketimizle Türkçeleştirme

Alfresco Hakkında

Alfresco 2005 yılında, içeriği yönetmek için yeni nesil, açık kaynak kodlu platformu ile kurumsal içerik yönetimi pazarında 1 numara olmak için oluşturuldu. Bugün, Alfresco kurumsal içerik çözümleri ile 75 ülkede 2.700 işletmede dört milyar belgeyi yöneten 7 milyon kullanıcıya sahip.

Alfresco müşterilerinin içerik odaklı iş süreçlerini Alfresco ECM platformunu kullanarak kendi iş çevikliklerini nasıl artırdıklarını ve bu süreçte nasıl zamandan ve paradan tasarruf ettiklerini öğrenin.

Farklı sektördeki müşteriler Alfresco’yu niçin kullanıyor?
 • İş süreçlerini otomatikleştirip iyileştirir
 • Mobile iş gücünü etkinleştirir
 • Değerli evraklarınızı güvene alır
 • Çalışanların verimliliğini artırır
 • Maliyet tasarrufu sağlar
 • İş birliğini güçlendirir

 

This post is also available in: İngilizce