Dünya çapında kullanılan ve güvenilir olan bir döküman yönetim sistemi indir.  Lisans ücreti ödemeden kullanmak Kobiler için hiç şüphesiz büyük bir avantajdır. Alfresco’nun döküman yönetim sistemini indirin. Bu sürüm, Alfresco ECM’nin Community sürümüdür ve lisans maliyeti olmayan ömür boyu kullanabileceğiniz bir evrak kayıt ve döküman yönetim sistemi‘dir. Alfresco ECM’de işleriniz için gerekli tüm dokümanları, evrakları ve içeriklerinizi dijital ortama aktarabilir ve yönetebilirsiniz.

Döküman Yönetim Sistemi indir’menin Avantajları

Alfresco doküman yönetimi programı belgelerinizi güvenli bir veritabanında tutarak kolayca erişilebilir hale getirir. Kullanıcılar belgeleri görüntüleyebilir, değiştirebilir ve iş arkadaşlarıyla paylaşabilir. Aynı zamanda belgeleri içe/dışa aktararak veya tarayarak kaydedebilirler. Güvenilir ve ücretsiz olan Alfresco doküman yönetim sistemi indir ve üstün yetkilendirme ve güvenlik özellikleri ile önemli belgelerinizi koruyun. Böylelikle belgelerinizin başkalarının eline geçmesi ihtimalini düşünmenize gerek kalmaz.

Alfresco’nun döküman yönetim sistemi indir. Alfresco sayesinde sistemde standart şekilde var olan iş akışlarıyla dokümanlar incelemeye ve onaya gönderilebilir. Böylelikle hiçbir ücret ödemeye gerek kalmadan işletmenizdeki kurumsal içerik işbirliğinizi arttırabilir ve verimliliğinizi yükseltebilirsiniz.

Ücretsiz Google Docs, Microsoft Office Word ve Excel ile E-mail entegrasyonu da Alfresco ECM’nin döküman yönetim sistemi programı olan Community sürümünün avantajlarından biridir. Başka herhangi bir yazılıma gerek duymadan işletmenizdeki kurumsal belge, evrak ve içerikleriniz ile ilgili bildirimleri e-mail entegrasyonuyla alabilirsiniz.

Alfresco’nun döküman yönetim sistemini indirdiğinizde işletmenizin birçok kurumsal içerikle ilgili işlerinizi yürütmenizi kolaylaştıracaktır.

Alfresco 3.2 İndir

Link: https://sourceforge.net/projects/alfresco/files/%5BArchive%5D/%5BArchive%5D%20Alfresco/3.2r2%20Community%20Edition/

döküman yönetim sistemi indirme ile ilgili aramalar

ücretsiz evrak arşivleme programı
evrak takip programı ücretsiz


 

Alfresco ile ilgili Hizmetlerimiz

Alfresco Kurumsal içerik ve döküman yönetim sistemi için sunduğumuz hizmetlerimiz ise şunlardır:

 • Alfresco Kurulum ve Yapılandırma
 • Alfresco Danışmanlık ve Eğitim
 • Alfresco Bakım ve Destek
 • Alfresco Özelleştirme
 • Alfresco Dil paketimizle Türkçeleştirme

Alfresco Hakkında

Alfresco 2005 yılında, içeriği yönetmek için yeni nesil, açık kaynak kodlu platformu ile kurumsal içerik yönetimi pazarında 1 numara olmak için oluşturuldu. Bugün, Alfresco kurumsal içerik çözümleri ile 75 ülkede 2.700 işletmede dört milyar belgeyi yöneten 7 milyon kullanıcıya sahip.

Alfresco müşterilerinin içerik odaklı iş süreçlerini Alfresco ECM platformunu kullanarak kendi iş çevikliklerini nasıl artırdıklarını ve bu süreçte nasıl zamandan ve paradan tasarruf ettiklerini öğrenin.

Farklı sektördeki müşteriler Alfresco’yu niçin kullanıyor?
 • İş süreçlerini otomatikleştirip iyileştirir
 • Mobile iş gücünü etkinleştirir
 • Değerli evraklarınızı güvene alır
 • Çalışanların verimliliğini artırır
 • Maliyet tasarrufu sağlar
 • İş birliğini güçlendirir

This post is also available in: İngilizce