ALFRESCO

DMS, DAM ve ECM Sistemi

Kurumsal İçerik, Dijital Varlık ve Doküman Yönetimi Sistemi

Alfresco Tabanlı Çözümler ve Hizmetler

Özel ihtiyaçlarınız için Alfresco tabanlı kurumsal iş uygulaması kullanabilirsiniz.

 

Alfresco Müşterilerinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için ECM bazlı kurumsal iş uygulaması sunuyoruz. Alfresco ECM, farklı yol ve ortamlarda çeşitli görevler için kullanılabilen bir platformdur.

Müşterilerin Alfresco’yu nasıl kullandığına dair bazı kullanım durumları şunlardır:

  • Dağıtılmış elektronik arşiv sistemi
  • Belge yönetim sistemi
  • İçerik merkezli iş süreci yönetimi uygulaması

İçeriklerinizin değerini en üst düzeye

çıkarın!

Doküman Yönetimi sistemine sahip değilseniz tüm içerikleriniz ve belgeleriniz, e-postalarınız ağ sürücülerinde, dizüstü bilgisayarlarda ve USB belleklerde vb. birden fazla yerde saklanır ve sonunda içerik karmaşası ortaya çıkar ve bir kaosa dönüşür. Bu içerik karmaşası iş verimliliğini düşürür ve güvenlik riskleri ile ilgili sıkıntılar doğurabilir. Bunu önlemenin en iyi yolu ise yeni nesil web tabanlı, güvenilir bir Doküman Yönetimi Sistemine sahip olmaktan geçer.

Alfresco’nun belge yönetimi çözümü şirketinizin içeriklerini kontrol altına almanızı sağlar. Pazarlama materyalleri, dijital varlıkları, yasal fatura ve sözleşmeleri ve mühendislik belgeleri gibi önemli dosyalarınızı kolaylıkla bulubilir paylaşabilir ve güvenle saklayabilirsiniz. Dahası, Alfresco çekirdek iş süreçlerine entegre ederek içerik değerini maksimize eder. Bilgi insanların işlerini halletmek için kullandıkları cihaz ve uygulamalar ile doğru zamanda, doğru kişiye akar.

Güçlü Arama ve Bulma Özelliği

Alfresco Doküman Yönetiminde kullanıcı olan insanlar hızlı bir şekilde binlerce doküman arasından gereken bir belgeyi, yüzlerce hatta binlerce dosya arasından kolayca bulabilir.

  • Google, Yahoo, Amazon tarzı anlık arama önerileri ve basit bir arama filtreleme dahil olmak üzere arama özelliklerini, ilgili içerik alınmasını hızlandırır.
  • Akıllı klasörler bunun yerine saklanır nereye daha ne olduklarını dayalı dosyaları gruplayarak içerik bulmayı kolaylaştırır.
  • Verimlilik uygulamaları ile mobil erişim ve entegrasyon insanlar her yerde kişisel cihazlarını kullanarak çalışabilirler.

Güvenli iş için Güvenilir bir sistem

Kurumsal düzeyde Doküman Yönetimi güvenlik kontrolleri ve entegre doküman kayıt yönetimi yetenekleri ile değerli belgelerinizi yaşam döngüsünün her aşamasında güvenle saklar.

  • Siteler, klasörler ve dosyalar için belgeleri görüntüleme, değiştirme ve silme kontrolü çok katmanlıdır ve erişim izinlerine bağlıdır.
  • Tam roll-back işlevi de dahil olmak üzere belge versiyonlamayı, belge izlemeyi kolaylaştırır ve dosya bütünlüğünü korur.
  • Basit, otomatik kayıt yönetimi güçlendirir ve tüm belge yaşam döngüsü için bilgi yönetim politikaları ile uygun olduğunu gösterir.

Alfresco Müşteri Görüşleri

“Çalışanlarımızın çalışma ortamında kullanabilmelerinin ve entegrasyon yeteneklerinin kolaylığı nedeniyle biz Alfresco Doküman Yönetimi Sistemini kullanmaya karar verdik ve oldukça yüksek seviyede verimlilik elde ettik.”

– Arno Hagen, IT Proje Yöneticisi, Leica Geosystems

Alfresco Doküman Yönetimi Müşterileri